BitCraft otrzymało dodatkowe fundusze, kolejne testy jeszcze w tym roku

Dodany przez Sildu ponad rok temu
2 2161
BitCraft otrzymało dodatkowe fundusze, kolejne testy jeszcze w tym roku

W końcu pojawiły się jakieś informacje dotyczące BitCraft. Po ogłoszeniu pre-alfa testów w zeszłym roku gra jakby zapadła się pod ziemie i nie było żadnych nowych konkretów. Same testy były objęte tajemnica i uczestnicy musieli podpisać NDA, więc nie pojawiły się żadne materiały.

Najnowsza notka prasowa, która ukazała się wczoraj, informuje nas o dalszych planach. Wygląda na to, że twórcy zbierali dodatkowe fundusze i koniec końców udało im się uzbierać 22 milionów dolarów, całość została ufundowana przez firmę a16z oraz twórcę Robloxa David Baszucki.

Co dalej z BitCraftem? W tym roku mają pojawić się kolejne alfa testy i to w sumie tyle, żadnych konkretnych dat, czy przybliżony termin premiery, więc raczej będziemy musieli jeszcze sporo poczekać, aż gra ujrzy światło dziennie, chociaż dzięki dodatkowej gotówce, studio będzie w stanie zatrudnić więcej osób do pracy. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Zapomnij o statycznych światach tradycyjnych gier MMORPG, w Bitcraft możesz budować własne miasta. Od małej wioski do globalnych centr handlu!

W przeciwieństwie do gier z oddzielnymi serwerami piaskownicy hostowanymi przez graczy, BitCraft odbywa się w jednym ogromnym, proceduralnie generowanym świecie. Doskonal umiejętności, które Cię interesują, takie jak rolnictwo, rybołówstwo, górnictwo lub leśnictwo! Zostań mistrzem swojego rzemiosła i rozsław swoje imię w całej krainie.

Eksploruj dziką przyrodę poza swoim miastem. Poluj na rzadkie materiały, aby ulepszyć swoją osadę lub sprzedaj je na wolnym rynku. Znajdź złoża mistycznego kryształu Hexite i starożytne ruiny pełne zaginionej technologii!

Twoje miasto potrzebuje przywództwa i struktury. Baw się w politykę i wspinaj się po drabinie na szczyt! Zostań władcą swojego miasta, nagradzaj przyjaciół i karaj wrogów. Zachęć swoich obywateli, aby zbudować najbardziej zaawansowane miasto i rywalizuj, aby uczynić je stolicą swojego imperium!


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube