Bitwa na śnieżki trafi do Valorant, ale dopiero w przyszłym tygodniu

Valorant duelists official cinematic trailer 9cdc.1200

Riot Games wprowadziło patch 1.14 do Valorant, w pewnym sensie pomijając aktualizacją 1.13. Tamta bowiem koncentrowała się na ulepszeniach silnika Unreal. Obecna aktualizacja zaś wprowadza zmiany w agentach oraz modyfikuje mapę Icebox – dostaliśmy usprawnienia punktu A oraz przemieszczania się w pionie. To jednak nie wszystko!

Do odblokowania gry rankingowej należy teraz wygrać 10 gier nierankingowych. Wszystko po to, by walczyć ze smerfami i graczami odchodzącymi od komputera. A skoro o tym mowa, sporo dodatków dla obserwatorów powinno sprawić, że o wiele łatwiej będzie śledzić rywalizację. Zdobywanie rang dostosowano również w taki sposób, by pomóc graczom na niższych poziomach piąć się w górę.

Zapowiedziano również ograniczony czasowo tryb „Bitwa na śnieżki” oraz Nocny.Rynek. Bitwa na śnieżki dostępna będzie od 15 grudnia przez dwa tygodnie, czyli do 29 grudnia. Rozgrajcie przynajmniej jedną partyjkę, aby otrzymać tematyczną przywieszkę, która rozesłana zostanie do graczy w przyszłości.

Jeśli zaś chodzi o zasady to tryb ten jest drużynowym deathmatchem 5 na 5. Wygrywa pierwsza drużyna, która zdobędzie 50 zabójstw. Odradzanie jest włączone, więc będziecie mogli z powrotem wskoczyć do gry.

Śnieżki bazujące na pociskach mają określony czas lotu i jego tor po łuku (celujcie, biorąc poprawkę na ruch celu). Spokojnie, ten rodzaj amunicji nie kończy się, tak jak prezenty, pełniące rolę wzmocnienia. W danym momencie możecie korzystać tylko z jednego z każdego rodzaju wzmocnień, więc dzielcie się zdobyczami z innymi. Gdy zginiecie, stracicie wzmocnienia, ale inni będą mogli je przejąć.

Rodzaje prezentów:

  • Szybki Ostrzał – strzelajcie jeszcze szybciej.
  • Rosnąca Śnieżka – rośnie podczas lotu.
  • Rykoszet – umożliwia sztuczki ze śnieżkami odbijającymi się od ziemi i ścian.
  • Łyżwy – suńcie szybko i stylowo. I skaczcie wyżej!

Mapy:

  • 1 tydzień: sprawdźcie w akcji świąteczną wersję mapy Icebox (tylko w „Bitwie na śnieżki”).
  • 2 tydzień: „Bitwa na śnieżki” dostępna będzie na wszystkich obecnych mapach.

Warto dodać, że otrzymacie 750 PD za każdą ukończoną grę oraz 150 dodatkowych PD za zwycięstwo. Niemniej tryb „Bitwa na śnieżki” nie zapewnia postępu w misjach. Co zaś się tyczy Nocnego.Rynku to nowa funkcja w Valorant, dostępna od dzisiaj, czyli 10 grudnia. Każdy gracz będzie miał 6 szans na otrzymanie ze zniżką losowej skórki broni typu: wybrana, luksusowa lub premium.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz