Bitwy 300 na 300 dotrą do Black Desert, a znikną poziomy petów

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
27 3246
Bitwy 300 na 300 dotrą do Black Desert, a znikną poziomy petów

Kakao Games podzieliło się nowościami, które trafią do Black Desert. Prezentacja łakoci miała miejsce w ramach wydarzenia FESTA, dzięki czemu wiemy np. o nowym Awakeningu! Nowy Awakening dotyczyć będzie postaci/klasy Maegu i zawita na serwery gry 5 lipca, wprowadzając parę stylowych wachlarzy. W tym samym czasie do Black Desert Online zawita również nowy boss, wodny wąż Imoogi.

A co z tytułową bitwą 300v300? Będzie to conquest na ogromną skalę, znany jako War of the Roses. Zasady zabawy zostaną uproszczone i obędzie się bez stawiania budynków oraz fortów, a samo pole bitwy będzie znacznie większe. Walczyć będzie można nie tylko na lądzie, ale również na wodzie, pojawi się mapa taktyczna z podglądem umiejscowienia sprzymierzonych jednostek, jak i wykrytych wrogich. Komandorzy będą mogli wydawać nawet rozkazy, ale kiedy? W Korei Południowej już 26 sierpnia, ale u nas nie wiadomo.

W sierpniu gracze Black Desert z Korei Południowej otrzymają również nowy region Noble Ralm Ula Kita. Zawierać ma cztery strefy z potworami i całość projektowana jest pod grupowe polowania. Nagrodą zaś ma być między innymi Origin of Dark Hunger. Poza tymi atrakcjami, do gry trafi nowa lokacja letniego wydarzenia, trzeci sezon Arena of Solare, znikną również poziomy petów.

Samo wydarzenie FESTA świętowane jest w grze, więc nie zapomnijcie skorzystać z tych kodów z łakociami: THAN-XBDF-ESTA-2023 oraz FEST-AQUI-ZPRE-SENT


27 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube