Bitwy dla 9000 graczy równocześnie? Takie rzeczy w Scavengers!

Jdhyrmxrzp7acrcudzqenb

Scavengers to nowa gra PvPvE od twórców Halo oraz Battlefield. Pisaliśmy o niej dawno temu i wydawało się, że projekt umarł. Jest jednak zupełnie inaczej – właśnie zapowiedziano premierę w Early Accessie. Pełna wersja planowana jest na przyszły rok. Czego zatem spodziewać się po tym survivalowym shooterze?

„Scavengers to miejsce strategicznej walki o przetrwanie. Dołączcie do strzelanki akcji w modelu free-to-play, stanowiącej połączenie trybu piaskownicy PVE oraz opartej na klasach rozgrywki PVP, w której trzyosobowe zespoły graczy rywalizują o przetrwanie i dominację.

Wybierz z listy wytrzymałych Odkrywców i uzbrój się w kombinację wyjątkowych umiejętności oraz broni, aby pokonać wyzwania, które stawi przed Tobą to wrogie pustkowie. Wykiwaj i przechytrz wrogich graczy oraz pozostałych mieszkańców zamarzniętej Ziemi.”

Jak otrzymać dostęp do Scavengers? Oglądajcie grę na Twitchu! Załóżcie konto w tym miejscu, podłączcie je pod Twitcha, zobaczcie 30 minut streamu z Scavengers i w ramach Twitch Drop otrzymacie kluczyk na Steama na swojego e-maila.

Samo Scavengers zapowiada się ciekawie głównie za sprawą eksperymentalnego trybu o nazwie ScavLab. Cóż w nim takiego specjalnego? 9 000 graczy na jednej mapie! Normalnie w meczu bierze udział 60 osób, ale deweloperzy chcą stworzyć pole bitwy na ogromną skalę. Dlatego kombinują z większą ilością.

Już udało im się zgromadzić 1 700 graczy na jednej mapie, a resztę wypełnić sztuczną inteligencją. Niemniej w planach jest zorganizować faktyczne potyczki dla 9 000 osób. Zobaczymy czy im się to uda oraz czy w ogóle będzie to miało sens/rację bytu.

Scavengers trafi na Steam oraz Epic Games Store już jutro, czyli 28 kwietnia. Early Access zaplanowany został na PC, ale premiera (w przyszłym roku) odbędzie się zarówno na PlayStation 4, jak i Xbox One.

Zobacz także

10 komentarzy