Black Desert - to już koniec jednostronnych wojen w grze!

Dodany przez guru 8 miesięcy temu
26 3146
Black Desert - to już koniec jednostronnych wojen w grze!

Półtora miesiąca Pearl Abyss obiecało duże, baa, rewolucyjne zmiany w systemie PvP. Chodziło o zakończenie jednostronnych wojen, a tym samym zakończenie nękania słabszych jednostek (gildii).

I wiecie co? Pearl Abyss dotrzymało słowa.

Do Black Desert Global (ENG) weszła wczoraj aktualizacja, która nie pozwala już rozpoczynać wojen, jeśli druga strona nie wyrazi na to zgody.

“Nawet jeśli wojna zostanie wypowiedziana, nie rozpocznie się, dopóki przeciwna gildia nie wyrazi zgody na udział”

Tym samym jeden z najciekawszych, najbardziej hardkorowych, ale także najbardziej “niehonorowych” elementów BDO przestaje istnieć. To ogromna zmiana, a raczej ogromny uklon skierowany głównie do nowych niedoświadczonych graczy. Casuale znowu górą…

***

Dlaczego Pearl Abyss zdecydowało się to zmienić? Bo według Koreańczyków jednostronne wojny zaczęły mieć znamiona nękania innych graczy, co niejednokrotnie powodowało zakończenie przygody z Black Desert przez takie (zastraszane) osoby.

Jednostronne cierpienie innych tylko dla czyjejś zabawy można nazwać „nękaniem”. Nie sądzę, aby ani my, ani także nasi gracze chcieli sytuacji, w której osoby są zmuszane do zakończenia przygody z powodu zastraszania za pomocą jednostronnego systemu wojennego

Chcielibyśmy serdecznie przeprosić wszystkich poszukiwaczy przygód, którzy musieli przejść przez niekomfortowe i bolesne sytuacje, ponieważ zbyt późno zwlekaliśmy z rozwiązaniem tej sytuacji. Szczerze przepraszamy, że podjęcie tej decyzji trwało tak długo.

Więcej TUTAJ.


26 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube