Black Desert będzie od dzisiaj jeszcze lepszy. Nowy wydawca gry w Europie!

Dodany przez guru około 3 lata temu
3 7225
Black Desert będzie od dzisiaj jeszcze lepszy. Nowy wydawca gry w Europie!

Żegnaj Kakao Games, witaj Pearl Abyss.

Dzisiaj następuje zmiana warty w europejsko-amerykańskim Black Desert Online, czyli – co by nie mówić – jednego z największych i najbardziej znanych MMORPG na świecie. Kakao Games ustępuje z roli wydawcy gry, a w jego miejsce wskakuje Pearl Abyss.

Pearl Abyss, jakby ktoś nie wiedział, to również producenci Black Desert Online. Oznacza to, że od dzisiaj Koreańczycy będą własnoręcznie dyrygować swoich dziełem w naszej części świata.

Przysłowiowe “przejęcie pałeczki” powinno nastąpić około 23:00 czasu polskiego, zaraz po trwającej prawie czterdzieści godzin inspekcji.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że rozpocznie się nowa LEPSZA era dla Black Desert Online. Już kilka tygodni temu Pearl Abyss przedstawiło szczegółowy plan rozwoju… i naprawy BDO, zaczynając od zmiany regulaminu ws. cziterów, efektywniejszego supportu, lepszej komunikacji z fanami (jasne plany rozwoju gry, Game Masterzy dostępni 24/7, cotygodniowe streamy z devsami itd.) czy wdrożenia nowego programu antycheatowego.

Kakao Games wbrew pozorom nie było wcale takim złym wydawcą, ale to właśnie Pearl Abyss ma szansę wprowadzić Black Desert Online na jeszcze wyższy poziom. 

***

Ważne: transfer kont z Kakao Games do Paerl Abyss nie nastąpi automatycznie. Ze względu na europejskie prawo, każdy użytkownik musi własnoręcznie przenieść swój dobytek. Gdzie? TUTAJ

Macie czas do 31 maja. Potem wasza postać, srebro oraz wszystkie przedmioty zostaną trwale usunięte.

***

PS Podobno od jutra Black Desert będzie rozdawany za darmo na Steamie. Damy wam znać, jeśli to nastąpi!


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube