Black Desert odwołuje wielką bitwę Europy oraz Rosji

Dodany przez guru około 2 lata temu
2 8283
Black Desert odwołuje wielką bitwę Europy oraz Rosji

Kilka tygodni temu informowaliśmy was o wielkich cross-serwerowych bitwach pomiędzy Europejczykami a Rosjanami grającymi w Black Desert Online.

Co to jest Conquest War? Inna nazwa to Siege War. Zakrojone na wielką skalę bitwy (z udziałem setek osób), w którym korzystamy z maszyn oblężniczych i staramy się – po prostu – pokonać przeciwników, zająć terytorium i czerpać z tego wymierne korzyści (w formie podatków).

Niestety, z powodu bieżących wydarzeń na Ukrainie, Pearl Abyss zdecydowało się odwołać (potwierdzenie TUTAJ) trzecią rundę tego wydarzenia - zaplanowaną na 27 lutego.

Z ciężkim sercem musimy ogłosić, że nie będziemy organizować trzeciej rundy Cross-Server Event dla serwerów europejskich i rosyjskojęzycznych.

Chcieliśmy, aby wydarzenia Cross-Sever były momentami, w których poszukiwacze przygód, którzy nigdy nie byliby w stanie zagrać ze sobą, będą mieli szansę cieszyć się rozgrywką Black Desert razem w jednym miejscu.

Ustaliliśmy, że obecna sytuacja występująca w niektórych regionach, które są zaangażowane w to wydarzenie, utrudni nam jego kontynuowanie.

I to chyba dobra decyzja. Prawda?


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube