Black Temple już niedługo w WoW Classic razem z Incubusem dla warlocka

80099497 incubusf.png.1457b7674ae5651ac84701478f185f19

Czekacie na nowości do Burning Crusade Classic czy zagrywacie się w Season of Mastery w WoW Classic? Nieważne, bowiem NIE JESTEŚCIE GOTOWI na kolejną aktualizację z atrakcjami! No dobra, jesteście, bo przecież to naturalna kolej rzeczy w tym dodatku, ale chciałem zabrzmieć fajnie. Wiem, nie wyszło, ale…

Do rzeczy! Blizzard zapowiedział, że pora na Phase 3 w Burning Crusade Classic, a to oznacza udostępnienie raidów Black Temple oraz Battle for Mount Hyjal. Kiedy?  27 stycznia wyzwania te będą dostępne dla wszystkich odpowiednio przygotowanych graczy.

Sama aktualizacja z nowościami pojawi się na serwerach wcześniej, bowiem 17 stycznia. Wtedy Burning Crusade Classic otrzyma porcje nowości przygotowujących do nowych wyzwań. Zwiększy się drop przedmiotów w niektórych dungeonach oraz raidach, a także część bossów otrzyma dodatkowe tier tokeny. Pojawią się również nowe karty Dark Moon.

W tym czasie klasa warlock otrzyma nowego, nigdy wcześniej niewidzianego questa. Jego nagrodą będzie specjalny wariant demona Succubus, który zmieni peta w męski odpowiednik – Incubusa. Mało klasyczne, ale najwidoczniej Blizzard po prostu zmienił podejście ;).

Cóż poza tym? Blizzard zapowiedział, że nie odpuści sobie rozwoju e-sportu w World of Warcraft i z okazji 15-lecia profesjonalnych zmagań w tym MMORPG-u, firma daje 1,8 miliona dolarów, jako tegoroczną pulę nagród.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Zobacz także

4 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz