Blade & Soul jest z nami od 7 lat! Jak ten czas leci!

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
3 775
Blade & Soul jest z nami od 7 lat! Jak ten czas leci!

Blade & Soul od NCsoftu nie podbiło rynku MMORPG. W zasadzie jestem zaskoczony, że tytuł ten cały czas u nas żyje i otrzymuje regularne aktualizacje. Wygląda więc na to, że ktoś tam po serwerach się pląta, co w zasadzie jest dobrą wiadomością – najwidoczniej gra ma fanów. Mi zawsze kojarzyć się będzie z dynamiczną walką oraz świetnym poruszaniem się postaci po świecie gry. No i oczywiście z „obfitym” kreatorem postaci czy specyficzną grafiką.

NCsoft zapowiedziało, że pierwsza, duża aktualizacja w 2023 roku do Blade & Soul skoncentruje się właśnie na świętowaniu siódmych urodzin MMORPG-a. Społeczność może liczyć na garść wydarzeń, w ramach których do zdobycia będą rozmaite łakocie. Pojawi się również nowy battle pass, a także nowy strój dla osób, które mają wykupioną subskrypcję do gry przez 365 dni (znaczy, którzy przez okrągły rok opłacają suba w Blade & Soul).

Samo świętowanie rozpocznie się 11 stycznia, bo wtedy właśnie oficjalnie mają miejsce urodziny Blade & Soul. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube