Blade & Soul czeka łączenie serwerów

Dodany przez PefriX około 7 lat temu
3 4531
Blade & Soul czeka łączenie serwerów

Blade & Soul jak na odgrzewanego kotleta z Azji radzi sobie całkiem nieźle na naszym rynku. Tytuł jest w miarę regularnie aktualizowany, a do tego nawet organizowany jest e-sportowy turniej dla graczy z Europy oraz Ameryki Północnej. Prócz tego sporo zmieniło się w samej grze, ale jakość tych nowości ocenicie już sami.

Nie dziwne zatem, że wypadałoby poznać plany deweloperów na przyszłość gry. Te nie są jakieś specjalne, bowiem na horyzoncie czeka aktualizacja Fortune Falls z nowym, eventowym dungeonem. Tak, do zdobycia będą stroje kąpielowe. Dalej mamy Dark Origins z dwoma raidami, kontynuacją fabuły Blade & Soul, instancją oraz sporą ilością kosmetycznych łakoci – to wszystko w sierpniu.

Co jeszcze czeka na graczy we wspomnianym miesiącu? A no łączenie serwerów, które nastąpi 9 sierpnia. Deweloperzy podobno wiedzą, że gracze narzekają na ilość grających osób na poszczególnych światach. Długie oczekiwanie na znalezienie grupy raidowej nie jest pasjonujące, więc zdecydowano się podjąć odpowiednie działania.

W ich efekcie gracze z Ameryki Północnej zostaną przeniesieni na dwa serwery – Yura i Zulia. Z kolej osoby bawiące się w Europie będą przetransferowane na trzy serwery: Jinsoyun, Eisenherz, oraz Naksun. Detale poznamy na dniach, a już od jutra (26 lipca) zablokowana zostanie możliwość osobistego transferowania postaci.

Na koniec wspomniano, że już niedługo otrzymamy nowa klasę postaci (Gunner). Niestety, zabrakło chociażby przybliżonej informacji kiedy…


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube