Blade & Soul opowiada o zmianach w statystykach w aktualizacji Storm of Arrows

190909 bs news header storm of arrows zen archer class preview

Storm of Arrows to całkiem spora aktualizacja, która już niedługo pojawi się w Blade & Soul. Dokładnie pojawi się 18 września i w raz z nią otrzymamy np. nową klasę – łucznika. To jednak nie wszystko. NCsoft zapowiada do tego spore zmiany w przedmiotach oraz statystykach.

Podstawową zmianą będzie oddzielenie statystyk odpowiadających za PvP oraz PvE. W ten sposób gracze będą wiedzieli, jaka statystyka wpływa na konkretny sposób grania, czy umiejętności. Równocześnie pozwoli to na lepsze balansowanie zdolności. Nie będzie sytuacji w której dany czar, który za mocny był w PvE, nagle zostanie osłabiony również w PvP.

Zamiast tego całość będzie traktowana oddzielnie i gracze również w taki sposób powinni się „budować”, czyli mając w myśli konkretny tryb. System unity również zostanie zaktualizowany – ranga zostanie podwyższona z 120 do 150, dostaniemy sześć, nowych slotów na Radiance Stone (po dwa na każdy typ kamienia).

A skoro o kamieniach mowa, to będą nowe Awakened Radiance oraz Ascension Stones do nabycia u Merchant of Wonders. Kamienie będą do zdobycia również przez limitowany czas w nadchodzącym Treasure Trove, a Awakened Ascension Stone zgarniemy w Scarlet Conservatory Raid.

Poza tym, w Blade & Soul pojawią się trzy nowe Legendary Bracelets: Wildsong, Stormsiege oraz Thundercall. Dojdzie do tego również dungeon Cathedra Cliffs oraz rajd Throne of Oblivion, które będą z nimi związane.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

8 komentarzy