Blade & Soul za kilka dni wprowadzi kilka nowości

Dodany przez PefriX ponad 6 lat temu
2 2713
Blade & Soul za kilka dni wprowadzi kilka nowości

Blade & Soul w miarę trzyma się swojego kalendarza nowości. 18 października na serwerach pojawi się aktualizacja Rage of the Hive Queen. Na tle poprzednich patchów nie jest jakaś rewolucyjna, ale wprowadza kilka nowości, które zajmą fanów na jakiś czas.

Zulia ucieka, a gracze podążają za nią do jej nowej kryjówki. Nie jest to rozsądne, bowiem opanowana przez gniew i szaleństwo, staję się królową roju. W efekcie wszystkie istoty w zasięgu zostają jej obrońcami. Temple of Eluvium czeka na śmiałków, którzy gotowi są stawić czoła The Hive Queen.

Aransu School również spotkała tragedia. Niegdyś broniący szkoły The Great Thrall został splugawiony. Jak nietrudno się domyśleć, gracze będą musieli wkroczyć na niegościnne już tereny i przywrócić światło nadziei. Po drodze nie zabraknie hord przeciwników, zaślepionych przez podszepty mroku.

I na koniec zostało Blade & Ghoul 2017, czyli Halloweenowy event. Podczas zabawy będzie można zdobyć specjalnie stylizowane strone, a wykonywanie codziennych wyzwań zapewni Ghoulish Gift Box. Poza tym, wykonywanie rajdowych zadań Raven’s Cry oraz Chasing Zulia zagwarantuje lepsze nagrody oraz szanse na zdobycie przedmiotów kosmetycznych. Impreza trwa od 18 października do 8 listopada.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube