Bless Unleashed – jeden z największych hitów tego roku zmienia dom

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
7 3970
Bless Unleashed – jeden z największych hitów tego roku zmienia dom

Bo Bless Unleashed był hitem i każdy musi to przyznać. W szczytowym momencie “nowy” Bless miał 76 tys. Graczy online na Steamie (więcej niż wynosi rekord ESO czy Black Desert) i był najpopularniejszym MMORPG na platformie.

Te czasy już minęły, ale Bless Unleashed nadal utrzymuje stałą liczbę aktywnych użytkowników, która pozwala mu z optymizmem myśleć o przyszłości.


Dzisiaj rano dowiedzieliśmy się o zmiany właściciela Bless Unleashed PC. Koreańczycy z NEOWIZ, którzy pełnili dotychczas rolę producentów i wydawców rezygnują z obu rol. 

Rozwój gry, dystrybucja i ogólna odpowiedzialność za grę przechodzi do VALOFE – znanej i chyba szanowanej firmy firmy, która ma w swoich łapach takie tytuły jak Riders of Icarus, Atlantica Online, Continent of the Ninth, Combat Arms czy Luminary.

Przysłowiowe “przekazanie pałeczki” nastąpi 26 stycznia.

We would like to inform you that the service of Bless Unleashed PC will be provided by VALOFE as of January 26th, 2022. [VALOFE], a global game company that handles development, publishing and operation will take the overall service of Bless Unleashed PC. 

The entire service about the game such as development and service will be transferred.

Rejestracja nowych kont została już zablokowana. 

Szczegóły TUTAJ.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube