Bless Unleashed na PC wystartuje nieco później, ale możecie ograć demo za darmo

Dodany przez PefriX prawie 2 lata temu
6 1983
Bless Unleashed na PC wystartuje nieco później, ale możecie ograć demo za darmo

Pamiętacie Bless? Miały być gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie, a były same robaczywki, które długo nie przetrwały na rynku. Potem ogłoszono zmiany, nowego dewelopera, przejęcie sterów przez inne wydawnictwo oraz specjalną, konsolową odsłonę o nazwie Bless Unleashed. Następnie zapowiedziano, że ta lepsza, ciekawsza, fajniejsza i <wstaw dowolny, zacny przymiotnik> wersja gry zawita również na PC.

Teraz wiemy, kiedy oficjalnie to nastąpi. Zatem ogłaszam wszem i wobec, że Bless Unleashed zadebiutuje na PC-tach 6 sierpnia. Koniec ogłoszenia.

Bless Unleashed na PC otrzyma tonę poprawek i ulepszeń, aby MMORPG zostało dopasowane pod PC, a nie było jedynie konsolowym portem. Oryginalnie bowiem tytuł debiutował na Xbox One oraz Playstation 4. Zmiany dotyczyć mają główniej kwestii optymalizacji, bindowania przycisków, a także obsługi myszy oraz klawiatury.

Jeśli nie możecie doczekać się premiery gry to możecie skorzystać z dema Bless Unleashed. Pisał o nim guru w tym miejscu, ale przypomnę Wam, ze do 22 czerwca w ramach Steam next Fest, możecie ogrywać wspomnianą grę. Za darmo! Oczywiście nie otrzymacie całej gry, jak na demo przystało. W ramach oferty deweloperzy pozwolą na stworzenie postaci oraz przejście tutoriala.

Ekipa zapewnia, że pobranie dema sprawi, że mniej będziecie potem musieli ściągać przed premierą. Ta wersja Bless Unleashed zostanie bowiem po prostu zaktualizowana. To istotne dla osób, które chcą być gotowe na start lub nie mogą pochwalić się najszybszym łączem internetowym.

Ktoś z Was w ogóle pokusi się o ogranie Bless Unleashed?


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube