Bless Unleashed na PC wystartuje nieco później, ale możecie ograć demo za darmo

Ss 162b160808200d1771fafaabdc21aaf4bfe7c94e.1920x1080

Pamiętacie Bless? Miały być gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie, a były same robaczywki, które długo nie przetrwały na rynku. Potem ogłoszono zmiany, nowego dewelopera, przejęcie sterów przez inne wydawnictwo oraz specjalną, konsolową odsłonę o nazwie Bless Unleashed. Następnie zapowiedziano, że ta lepsza, ciekawsza, fajniejsza i <wstaw dowolny, zacny przymiotnik> wersja gry zawita również na PC.

Teraz wiemy, kiedy oficjalnie to nastąpi. Zatem ogłaszam wszem i wobec, że Bless Unleashed zadebiutuje na PC-tach 6 sierpnia. Koniec ogłoszenia.

Bless Unleashed na PC otrzyma tonę poprawek i ulepszeń, aby MMORPG zostało dopasowane pod PC, a nie było jedynie konsolowym portem. Oryginalnie bowiem tytuł debiutował na Xbox One oraz Playstation 4. Zmiany dotyczyć mają główniej kwestii optymalizacji, bindowania przycisków, a także obsługi myszy oraz klawiatury.

Jeśli nie możecie doczekać się premiery gry to możecie skorzystać z dema Bless Unleashed. Pisał o nim guru w tym miejscu, ale przypomnę Wam, ze do 22 czerwca w ramach Steam next Fest, możecie ogrywać wspomnianą grę. Za darmo! Oczywiście nie otrzymacie całej gry, jak na demo przystało. W ramach oferty deweloperzy pozwolą na stworzenie postaci oraz przejście tutoriala.

Ekipa zapewnia, że pobranie dema sprawi, że mniej będziecie potem musieli ściągać przed premierą. Ta wersja Bless Unleashed zostanie bowiem po prostu zaktualizowana. To istotne dla osób, które chcą być gotowe na start lub nie mogą pochwalić się najszybszym łączem internetowym.

Ktoś z Was w ogóle pokusi się o ogranie Bless Unleashed?

Zobacz także

8 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz