Bless Unleashed trzyma się całkiem nieźle! Lepiej niż Elyon i SOLO?!

Dodany przez PefriX około rok temu
4 2386
Bless Unleashed trzyma się całkiem nieźle! Lepiej niż Elyon i SOLO?!

Ku mojemu zaskoczeniu Bless Unleashed żyje i patrząc po statystykach na Steamie, nie jest z nim nawet tak źle! Regularne 5 tysięcy graczy, a w porywach nawet i 12 tysięcy to dobry wynik. Porównując tytuł ten do Elyona oraz SOLO to TEORETYCZNIE możemy nawet mówić o sukcesie! Taki Elyon na Steamie ma 4 tysiące graczy, a w szczycie jest ich prawie 11 tysięcy. Swords of Legends Online ma w tym samym miejscu zaledwie 440 osób i okazjonalnie nieco ponad tysiąc.

Diabeł tkwi jednak w szczegółach! Obie produkcje bowiem, zarówno Elyon, jak i SOLO, dostępne są również poza Steamem. Taki Elyon ma własny launcher, a Swords of Legends Online można grać zarówno przez Gameforge, jak i Epic Games Store. Dlatego napisałem teoretycznie i nie jestem przekonany, czy ostatecznie Bless Unleashed radzi sobie lepiej. W końcu brakuje twardych liczb i danych, ale w sumie kto mi broni nazwać ten tytuł nowym królem MMORPG? W końcu kupkoburza sama się nie zrobi!

Do rzeczy jednak, bo nie przybyliście tutaj czytać jak obsmarowuję wszystkie trzy gry. Bless Unleashed 29 listopada otrzyma sporą aktualizację z nowym „regrant runes” i „potential system”, który zboostuje nasze statystyki, pojawi się „antyczny” poziom enhantów, wyższy tier ekwipunku, kostiumy, kilka innych bajerów, a także „dimensional dungeon”. Cóż to będzie?

Bardziej wymagający rodzaj standardowych dungeonów, który zawierać będzie kilka coraz trudniejszy faz. Czym dalej zajdziecie, tym więcej łakoci otrzymacie, w tym rzadkie kamienie, związane tylko z tą aktywnością. Zainteresowani nimi będą Golden Key Traders! Poza tym pojawi się i dedykowana waluta, Dimensional Stone, za którą kupimy rzadkie rzeczy.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube