Bless Unleashed zapowiada zmiany po open becie

Dodany przez Sildu ponad 4 lata temu
5 3004
Bless Unleashed zapowiada zmiany po open becie

Pewnie każdy z was słyszał o Bless Unleashed? Nadchodzące mmorpg na konsole xbox one. Ostatnio trwała tam open beta i wygląda na to, że twórcy czytają opinie swoich graczy po niej i ich słuchają, bo planują dosyć ciekawe zmiany.

Po zapowiedzianych zmiana PvP teraz przyszedł czas na crafting, system walki i ui.

Co do craftingu Round 8 zapowiedziało, że początkowe lokacje otrzymają więcej materiałów niskopoziomowych do zbierania, by zredukować walkę o nie i żeby każdy był w stanie otrzymać, to co chce, a wszyscy wiemy, jak to wygląda na takich mapach. Do tego obiecano możliwość robienia przedmiotów wyższej klasy, niż do tej pory było, dzięki czemu będziemy mogli ulepszać swoja postać w inny sposób niż tylko zdobywanie przedmiotów z bossów.

Zmiany dotyczą również systemu ulepszania, podobno był on zbyt trudny, więc postanowiono zwiększyć szansę (nadal przedmiot może ulec zniszczeniu) i załatwić sprawę w inny sposób. Otrzymamy dwóch npc-tów, którzy będą nam pomagać w ulepszaniu przedmioty. Pierwszy z nich ten uczciwy ulepszy nasz ekwipunek za wyższą cenę, ale ze zwiększoną szansą i możliwością, że nie ulegnie on zniszczeniu. Drugi ten z czarnego rynku zrobi to z mniejszą ceną, również z większa szansa niż normalnie, ale nasze wyposażenie może ulec zniszczeniu!!!

Co do systemu walki to żadnych dużych zmian nie oczekujcie, bardziej szlifowanie obecnych. Zostanie poprawiony balans, animacje, efekty wizualne, jak i dźwiękowe.

Interfejs również czeka aktualizacja, niezbyt wiele, ale zawsze coś. Zostanie poprawiony system celowania, ulepszone pole widzenia by łatwiej było nam walczyć z tymi dużymi potworami.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube