Bless Unleashed zapowiedziało swoją zamkniętą betę na Xbox One

Dodany przez PefriX prawie 5 lat temu
4 1860
Bless Unleashed zapowiedziało swoją zamkniętą betę na Xbox One

Bless Unleashed pewnie budzi w Was ogromne emocje. Zakładam jednak, że nie tyle co chcecie zagrać w tego MMORPG-a, co czekacie na jego upadek oraz zamknięcie. Spokojnie, zanim do tego dojdzie minie jeszcze trochę czasu. Na ten moment zapowiedziano bowiem pierwsze beta testy dla graczy Xbox One.

Testy beta Bless Unleashed zapowiedziane zostały na czwartek, 11 lipca i potrwają do poniedziałku, 15 lipca. W tym czasie będzie można wbić maksymalnie 22 poziom. Otrzymamy dostęp do kilku dungeonów, które otworzą swe wrota dla graczy na przynajmniej 18 poziomie postaci. Poza tym, osoby testujące Bless Unleashed będą mogły od 20 poziomu sprawdzić swoje umiejętności w arenowych wyzwaniach dla dwóch osób.

Otrzymaliśmy również prezentację bossów w dungeonach oraz na arenie, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w Bless Unleashed. Z zapowiedzi wynika, że przeciwnicy będą wyjątkowo silni, a do tego wymagać mają opanowania mechaniki. Za swoje starania zostaniemy odpowiednio wynagrodzeni. W zasadzie brzmi to całkiem standardowo dla gatunku, ale co ja tam wiem.

Czy ktoś tutaj z Was posiada Xbox One i zapisał się do bety Bless Unleashed? Fajnie byłoby się bowiem dowiedzieć, czy tytuł ten okaże się tym samym, co pierwotny Bless, czy nowa ekipa rzeczywiście postanowiła zająć się nim na poważnie.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube