Bless wystartuje w maju i będzie Buy-To-Play!

Bb

Śpicie już? Mam nadzieję, że nie, bo mamy dla was bardzo elektryzującą i co by nie mówić bardzo wyczekiwaną wiadomość. 

Dowiedzieliśmy się, kiedy anglojęzyczna wersja Bless zadebiutuje na rynku. Stanie się to w maju (oczywiście na Steamie). Tak sugeruje najnowszy trailer (z oficjalnego kanału gry na YouTube), który przypadkowo (przypadki nie istnieją!) został udostępniony publicznie:)

Bless będzie podobno działał w systemie Buy-To-Play. Podobno? Oficjalna informacja ma się pojawić 21 marca w momencie otwarcia pełnoprawnej witryny, ale ktoś – znowu przypadkowo? - dotarł do wypowiedzi producenta gry, który jasno określił, jaki model biznesowy przyjmie Bless. 

We heard our players, and we’ve made our decision. We chose Buy to Play as our monetization model because we truly believe it’s the best option for our players, while making sure you don’t need to maintain a subscription to keep up with the constant stream of new content we’ll be adding to Bless

Dostaniemy więc taki sam model jak Guild Wars 2 na początku (przed F2P i przed dodatkami) lub Black Desert Online. Zapłacimy raz i będziemy się cieszyć dostępem do całej gry. Żadnego Pay-To-Win. Niestety, cena gry nie jest jeszcze znana. Na waszym miejscu przygotowałbym jednak kwotę pomiędzy 20 a 40 euro. 

Oficjalne potwierdzenie otrzymamy pojutrze. Cierpliwości. 

Zobacz także

50 komentarzy