Bless zapowiada walki 70 na 70

Dodany przez PefriX około 6 lat temu
8 3444
Bless zapowiada walki 70 na 70

Neowiz zapowiada aktualizację Siege of Castra do Bless. Będzie to nie lada gratka dla fanów soczystego PvP. Otrzymamy bowiem „wielkie pole bitwy dla 140 graczy”. Siedemdziesiąt osób z jednej frakcji i tyle samo z drugiej, staną w szranki w walce o dominację.

Powyższa nowość skierowana jest do graczy powyżej 25 poziomu. Kiedy aktualizacja wejdzie w życie, w menu będą mogli wybrać z listy battlegroundów Siege of Castra, aby zapisać się do potyczki. Walka trwa trzydzieści minut. Wygrywa ta drużyna, która wbije się do zamku przeciwnika i pokona jego dowódcę („commandera”), który znajduje się w centrum fortyfikacji.

Zadanie podobno nie będzie proste, a jeśli żadnej ze stron nie uda się wykonać celu, wtedy nastąpi remis. Całość urozmaici „Purifying Tree” na środkowej ścieżce. Gdy jedna z frakcji przejmie teren, to uwolni mściwego ducha, który zaszarżuje na umocnienia wroga.

Po przejęciu „Purifying Tree”, na lewej lub prawej ścieżce pojawi się Guardian Stone. Jeśli uda się zniszczyć jego HP, wtedy duch drzewa zostanie pokonany. Frakcje będą musiały zatem decydować, czy po utracie „Purifying Tree” zechcą walczyć ze zjawą osobiście, czy też postarają się zniszczyć kamień.

Na końcu wspomnę, że każda forteca ma swoje mobilne artylerie, których można używać w walce. Co jednak dostaniemy za branie udziały w Siege of Castra? Jeśli zwyciężymy, zgarniemy 400 Combat Points oraz 100 Quest Performance Points. W przypadku remisu 150 Combat Points, 35 Quest Performance Points.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj. Kiedy, co, jak, gdzie? Podobno już niedługo.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube