Blessed Shield sprzedany za astronomiczną kwotę. Najrzadszy przedmiot w Tibii

Dodany przez guru 6 miesięcy temu
9 58970
Blessed Shield sprzedany za astronomiczną kwotę. Najrzadszy przedmiot w Tibii

Historia dzieje się na waszych oczach.

Kilka dni temu byliśmy świadkami największej transakcji w dwudziestopięcioletniej historii Tibii. Blessed Shield – legendarny bezcenny przedmiot – został sprzedany za 12,000,000,000 sztuk złota (dla porównania, super rzadkie rzeczy z bossów chodzą po 250-700 milionów gp). 

Przeliczając na Tibia Coins (płatną walutę) jest to 450,000, a przeliczając na realne pieniądze otrzymujemy kwotę… około 16,000 dolarów (71,000 zł).

Kosmiczne wartości, ale Blessed Shield jest tego wart. Mówimy prawdopodobnie o najrzadszym przedmiocie w Tibii, wokół którego narodziło się wiele mitów.

W grze istnieje tylko jedna sztuka tej tarczy!

“Ta tarcza to nagroda od Bogów dla tych, których uznają za godnych. Pierwszy Blessed Shield otrzymał Elleshar w ramach za swoją pracę nad grafikami do gry i na dzień dzisiejszy istnieje tylko jedna taka tarcza w grze”

A teraz kilka słów o kupującym. Jest nim niejaki “Rei dos Antica” (z najstarszego serwera gry) – Druid… z siódmym poziomem doświadczenia.

To jednak tylko zasłona dymna. Tak naprawdę właścicielem konta jest największy i najbardziej znany sprzedawca Tibia Coinsów w Brazylii. Posiada tak dużo pieniędzy (tych realnych i wirtualnych), że część z nich przeznacza na kolekcjonowanie bezcennych przedmiotów z gry.

Zobaczcie tylko na jego cyfrowy domek. Widzimy w nim Magic Longsword (jedna sztuka w grze), Crown (jedna sztuka w grze) i teraz także Blessed Shield (jedna sztuka w grze). Trzy najrzadsze itemki w tibijskim świecie, dostępne w jednym miejscu. Niesamowity widok…

Ta “Święta Trójca” jest warta przynajmniej kilkaset tysięcy złotych.

 


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube