Blizzard dostaje za swoje. Nawet EA Games nie było tak hejtowane...

Dodany przez guru ponad 5 lat temu
31 17577
Blizzard dostaje za swoje. Nawet EA Games nie było tak hejtowane...

Nie przypominamy sobie, żeby jakakolwiek firma w ostatnich latach (nawet EA Games) była tak hejtowana jak Blizzard w tym momencie. Na „Zamieć” wylewane są kubły pomyj. Dotyczy to wszystkich stron i wszystkich for, które napisały o Diablo Immortal. 

Od Facebooka, po oficjalną stronę Diablo i Reddita. 

Największe cyrki dzieją się jednak na YouTube. Widzieliście ilość łapek w dół pod oficjalnymi filmikami z Diablo Immortal? O matko… Kto by pomyślał, że dożyjemy czasów, kiedy Blizzard będzie tak hejtowany i tak oczerniany przez swoją społeczność.

To wygląda jak prawdziwa krucjata. Fani Diablo nie przebierają w słowach. Otwarcie mówią, że Blizzard „napluł im w twarz”. Zamiast Diablo 4 lub Diablo 2 Remastered, które uspokoiłoby nieco nastroje, otrzymaliśmy mobilne „coś”. I to naprawdę marne pocieszenie, że jest to produkcja MMORPG. 

(komentarze publikujemy w formie zdjęć, żebyście mieli pewność, że są autentyczne)

Blizzard sam sobie jest jednak winien. Dwa lata nakręcania hype’u, wakacyjne komunikaty „o wielu projektach Diablo w produkcji”, oferty pracy związane z Sanktuarium, a gdy dochodzi, co do czego, to dostajemy w żaden sposób rewolucyjnego mmobilniaka, które w żaden sposób nie wynagradza ogromnych oczekiwań. 

Reakcja publiczności zgromadzonej na BlizzCon 2018 mówi sama za siebie. Zamiast wielkiego aplauzu, była konsternacja i niedowierzanie. 

No i jeszcze ten Pan, który otwarcie zapytał Blizzard, czy to jeden z żartów na Prima Aprilis. 

Co gorsze, na YouTube i forach Diablo trwa wielka czystka komentarzy. Moderatorzy Blizzard skrypularnie usuwają najbardziej lajkowane wpisy. 

Sry Blizzard, dałeś ciała. Teraz musisz wypić piwo, które sam nawarzyłeś. 


31 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube