Blizzard naprawi zlagowane aukcje w Burning Crusade Classic, mimo, że to klasyczne

Wow private server gold

Blizzard poinformował, że wie o problemach aukcji w Burning Crusade Classic. Firma zdaje sobie sprawę, że na niektórych serwerach są one bardziej zlagowane niż na innych i system reaguje ze znacznym opóźnieniem. Potwierdzają również, że pracują nad rozwiązaniem innej kwestii – masowego wystawiania na aukcji pojedynczych przedmiotów ze stacku, zamiast wystawiania całości.

Działania te sprawiają, że AH w Burning Crusade Classic działa wolniej i nie jest w stanie wszystkiego przetworzyć. W efekcie Blizzard podejmie odpowiednie środki, mające naprawić ten problem. Niektórzy zwracają jednak uwagę, że nic nie powinno być zmieniane, bowiem to… klasyczne. Tak było za czasów The Burning Crusade, więc tak powinno pozostać i w Burning Crusade Classic.

Prywatnie jednak nie obraziłbym się za naprawienie tych niedogodności w ramach #somechanges. Niektórzy sugerują, że Blizzard powinien wprowadzić do Burning Crusade Classic system aukcji z Shadowlands. Czas pokaże na jakie rozwiązanie zdecydują się deweloperzy.

Poza tym mamy nowego Battle.neta – globalnego! W ramach aktualizacji możecie tworzyć listy przyjaciół z ludźmi z całego świata. Jeśli macie znajomych z Europy, Ameryk, czy Azji to możecie z nimi czatować/rozmawiać poprzez Battle.net. Niemniej wciąż z nimi nie zagracie, bowiem gry Blizzarda dalej pozostają regionalne (podzielone na regiony). Niemniej firma zaznacza, że to pierwszy krok w stronę globalności doświadczenia.

Zobacz także

1 komentarzy