Blizzard nie zamierza zamykać Heroes of the Storm, ale...

Dodany przez guru ponad rok temu
17 7832
Blizzard nie zamierza zamykać Heroes of the Storm, ale...

Taki komunikat pojawił się dzisiaj na oficjalnej stronie Heroes of the Storm.

Blizzard uspokaja w nim swoich fanów, że HotS nie zostanie zamknięty, baa, firma zamierza “kontynuować sezony oraz rotacje bohaterów”. Ale nic poza tym!

Nie otrzymacie już żadnych nowych bohaterów, nowych map czy nowych funkcji. Heroes of the Storm oficjalnie wkracza w tryb maintenance znany ze StarCraft i StarCraft 2…

… chociaż tak naprawdę znajdował się w nim od bardzo dawna. Ostatniego czempiona dostaliśmy w 2020 roku, a ostatnią mapę… nawet nie pamiętam. 

W czerwcu bieżącego roku przypadła siódma rocznica premiery Heroes of the Storm. Łącząc legendarne postacie ze wszystkich naszych uniwersów, tytuł w naturalny sposób połączył fanów różnych gier Blizzarda i zapewnił im prawdziwie wyjątkowe wrażenia. Heroes of the Storm i społeczność, która utworzyła się wokół gry, zrzeszają najbardziej zapalonych graczy z całego świata, dlatego też czujemy się zobowiązani do zapewnienia was, że będziecie mogli nadal cieszyć się swoimi przygodami w Nexusie. 

W przyszłości będziemy świadczyć dla Heroes of the Storm takie samo wsparcie, jakie zapewniamy naszym pozostałym wieloletnim grom – StarCraft i StarCraft II. Będziemy nadal kontynuować sezony oraz rotacje bohaterów. Sklep w grze pozostanie aktywny, ale nie mamy w planach dodawania nowej zawartości do kupienia. Przyszłe aktualizacje będą przede wszystkim skupione na utrzymaniu klienta gry i poprawkach błędów, zaś aktualizacje balansu będą się pojawiać w miarę potrzeb.

W dowód wdzięczności dla naszej niesamowitej społeczności wraz z wprowadzaną w przyszłym tygodniu aktualizacją przekażemy wszystkim graczom niezwykle rzadkiego wierzchowca – Epickiego tajemnego jaszczura.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim członkom społeczności Heroes of the Storm za niezrównaną pasję, jaką wzbudza w was nasze dzieło, a także za oddanie i okazywane nam przy każdej okazji wsparcie. Zawsze będziecie mile widziani w Nexusie. Do zobaczenia!

Trójka najlepszych MOBA na rynku to LoL, Dota 2 i SMITE. I na razie nic się tutaj nie zmieni. Heroes of the Storm nigdy nie wskoczył do TOP3 i już tego nie zrobi. 


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube