Blizzard przeprasza za tragiczny start Overwatch 2

Dodany przez Yamiji 5 miesięcy temu
28 3239
Blizzard przeprasza za tragiczny start Overwatch 2

Zamiast chować głowę w piasek, jak to popularne, kiedy gry Live Service mają problemy, Blizzard zdecydował się oficjalnie przeprosić graczy i oferuje drobną rekompensatę.

Wydawanie Overwatch 2 jako gry Live Service przychodzi z niesamowitymi możliwościami i wyzwaniami, zarówno oczywistymi, jak i niespodziewanymi. Ustabilizowaliśmy grę i osiągnęliśmy wielkie postępy w naprawieniu lub poprawieniu problemów, z jakimi się spotykacie. Jesteśmy oddani ciągłemu badaniu problemów, jak tylko się pojawiają, szybkiej pracy nad ich naprawianiem i byciu szczerym z naszą społecznością w kwestii Overwatch 2

By podeprzeć te mocne słowa, Blizzard daje każdemu graczowi, który zaloguje się do gry od 25 października do końca pierwszego sezonu Legendarną skórkę Cursed Captain Reaper i breloczek na broń z Health Packiem. Będzie też kilka weekendów z podwójnym XP, daty wybranych weekendów zostaną potwierdzone później.

Niestety społeczność nie docenia tych wysiłków i większość komentarzy do tych przeprosin jest negatywna, a główny problem komentujących to fakt, że XP jest bezużyteczne dla graczy, którzy nie kupili Battle Passa, gdyż darmowy track jest praktycznie pusty. 


28 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube