Blizzard szaleje. WoTLK Classic z Heroic Plus i większymi łupami dla Tanków i Healerów

Dodany przez guru około rok temu
22 9647
Blizzard szaleje. WoTLK Classic z Heroic Plus i większymi łupami dla Tanków i Healerów

Do premiery Wrath of the Lich King Classic zostało już tylko kilka dni, a Blizzard – ni z gruchy, ni z pietruchy – zrzuca nam na głowę kolejną “bombę”.

Otóż Kris Zierhut (pełniący funkcję Principal Systems Designera) zdradził w tym wywiadzie, że WotLK Classic dostanie dungeony Heroic Plus oraz dodatkowe łupy dla Tankerów i Healerów.

Heroic Plus:

Gdy Wrath of the Lich King Classic wejdzie do drugiej fazy, gracze otrzymają dostęp do nowych wersji heroicznych lochów (właśnie Heroic Plus), które będą się cechować zwiększonym poziomem trudności. Dzięki temu z zabitych bossów będą nam dropić łupy z 10-osobowych rajdów z fazy pierwszej.

Naszym celem jest upewnienie się, że heroiczne lochy pozostaną atrakcyjne przez cały czas trwania dodatku

Potwierdzenie TUTAJ.

Dodatkowe łupy:

World of Warcraft, tak samo jak każdy inny MMORPG, cierpi na deficyt Tanków i Healerów. Dlatego w WotLK Classic – za każdy ukończony dungeon z zabiciem finałowego bossa – tankerzy i healerzy właśnie będą nagradzani dodatkowymi łupami. Także z niewielką szansą na wydropienie ultra rzadkich wierzchowców (np. Deathcharger's Reins,  Swift White Hawkstrider, Reins of the Raven Lord).

Potwierdzenie TUTAJ.

***

No i jak wam się podobają te – bądź co bądź – rewolucyjne pomysły? Zwiększą grywalność Wrath of the Lich King Classic czy może odwrotnie – doprowadzą do jeszcze większego zamieszania?

 


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube