Blizzard "wyrzucony" z The Game Awards. Żegnaj World of Warcraft Complete Edition…

The game awards 2018 tickets 12 06 18 17 5b16d8036420a

Jakiś czas temu pojawiły się plotki o World of Warcraft Complete Edition (pisaliśmy o tym TUTAJ) i o tym, że ewentualna zapowiedź takiej wersji miała się pojawić 9 grudnia, na uroczystej gali The Game Awards 2021.

Niestety, do niczego takiego nie dojdzie.

I to nie dlatego, że Blizzard tego nie chce, ale dlatego, że organizatorzy The Game Awards – w tym również sam Geoff Keighley – potwierdzili, że spółka Activision-Blizzard nie będzie w żaden sposób gościła w tym wydarzeniu. Czyli po prostu została wyrzucona...

Powodem są ostatnie afery w firmie, które – jak pewnie wiecie – dotyczyły molestowania, dyskryminowania, toksyczności i wielu innych rzeczy. 

TheGameAwards to czas święta naszej branży, największej formy rozrywki na świecie. W żadnej firmie ani społeczności nie ma miejsca na nadużycia, nękanie lub drapieżne praktyki.

Mogę potwierdzić, że Activision|Blizzard nie będzie częścią tegorocznego TGA.

Nie zazdrościmy Activision-Blizzard, a już szczególnie nie zazdrościmy Blizzardowi. To było prawdopodobnie najgorsze półrocze w historii ich firmy.

Pozwy sądowe, szokujące fakty wychodzące na światło dzienne, zszargana renoma, masowy odwrót graczy, a teraz jeszcze pstryczek w nos od największej gali nagród w branży gier wideo.

Zasłużyli?

Zobacz także

32 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz