Blizzard zapomniał o urodzinach Diablo 3, ale przynajmniej kosztuje ~30 zł

Dodany przez guru prawie 6 lat temu
19 14276
Blizzard zapomniał o urodzinach Diablo 3, ale przynajmniej kosztuje ~30 zł

Nie ma wątpliwości, że Blizzard już dawno temu postawił krzyżyk na Diablo 3. Zero aktualizacji, zero wsparcia, zero jakiegokolwiek zainteresowania ze strony producentów. 

Doszło nawet do tego, że „Zamieć” nie pamięta… albo nie chce pamiętać o urodzinach swojego dziecka, które - pomimo mieszanych recenzji - sprzedało się w ponad 20 mln egzemplarzy. 

Bo to właśnie dzisiaj – 15 maja – mija kolejna (już szósta!!!) rocznica debiutu Diablo 3 w świecie gier wideo. Tylko co z tego, jeśli Blizzard nie przygotował niczego, dosłownie niczego w związku z tym ważnym terminem. Oficjalna strona - czekajcie, dla pewności sprawdzę jeszcze raz - milczy. Nie przygotowano żadnego eventu, żadnego update’u, żadnego komunikatu, nawet żadnej promocji… a zaraz. Promocja jest, ale nie dotyczy BattleNet, tylko sklepu CDKeys.com, gdzie podstawowa wersja gry jest wyceniana na 31-32 zł (musicie zmienić walutę na funty brytyjskie oraz wykorzystać pięcioprocentowy rabat). 

Jest to jedna z najlepszych ofert za grę. Chyba tylko raz – około pół roku temu – mieliśmy minimalnie mniejszą kwotę (30 zł). Normalnie musielibyście zapłacić 40-60 zł. 

Sami zdecydujcie, czy D3 jest tyle warty? Może i tak, ale granie w Diablo 3 bez dodatku Reaper of Souls kompletnie mija się z celem. Chyba że po przejściu kampanii fabularnej macie zamiar odstawić grę i już do niej nie wracać.  


19 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube