Blizzard zmniejsza cenę klonowania! Łączenie serwerów WoW Classic

J1l9o533hea91616452322839

Ostatnio głośno o World of Warcraft Classic, a to za sprawą polityki cenowej Blizzarda. Postanowili bowiem na bogato wyposażyć Item Shop gry w opcjonalne i nieobowiązkowe usługi, z których gracze mogą skorzystać. O ile zapłacą, oczywiście. Jedną z takich rzeczy było Cloning Service. Cóż to takiego?

W skrócie, możliwość sklonowania swojej postaci, aby była dostępna zarówno na klasycznym serwerze World of Warcraft, jak i w Burning Crusade Classic. W innym wypadku bowiem gracz musiał zdecydować, czy jego heros pojawi się tu, czy tu. Jednak jak „sypniecie zielonymi”, wtedy możecie mieć obie opcje. Cena takiej usługi? 35 dolarów.

Blizzard jednak „słucha” graczy, a raczej nie jest ślepy na ogromną krytykę, która spadła na niego. Dlatego cena Cloning Service zostaje zmniejszona do 15 dolarów (odpowiednio 15 euro i 12 funtów).

Kiedy zalogujecie się do World of Warcraft Classic po wprowadzeniu Pre-patcha, będziecie musieli podjąć decyzję dla każdej Waszej postaci – zostaje ona w Classic Era, czy przechodzi do Burning Crusade Classic. Blizzard jest przekonany, że niższa cena usługi klonowania nadal spełni swoje zadanie i powinna odpowiadać wszystkim.

Cóż poza tym? Zapowiedziano łączenie serwerów Classic Era.  Kto połączy się z kim?

  • Mirage Raceway, Nethergarde Keep oraz Pyrewood Village
  • Ashbringer, Bloodfang, Dragonfang, Earthshaker, Gandling, Golemagg, Mograine, Noggenfogger, Skullflame i  Firemaw
  • Dreadmist, Flamelash, Judgement, Razorgore, Shazzrah, Stonespine, Ten Storms oraz Gehennas

Dotyczy to serwerów Classic Era, a nie Burning Crusade Classic. Blizzard chce, aby ta pierwsza wersja gry zachowała stabilną i silną populację na każdym świecie, stąd tak duże łączenie.

Pre-patch pojawi się 18-19 maja, a pierwsze rozszerzenie do World of Warcraft Classic zawita 2 czerwca.

Zobacz także

21 komentarzy