BlizzCon startuje wieczorem. Tutaj zobaczycie Diablo 4, TBC Classic oraz inne gry

Dddddd

Ten BlizzCon będzie inny niż wszystkie. Nie tylko dlatego, że po raz pierwszy w historii odbywa się cyfrowo (wiadomo, pandemia!), ale dlatego… że tak naprawdę wszystko już wiemy.

Wtorkowe informacje od leakera czy wczorajsza wtopa Blizzarda na pewno popsuły niespodziankę i skutecznie zniechęciły wiele osób do oglądania dzisiejszej ceremonii.

Wiadomo już, że Blizzard zaprezentuje kolejny update do World of Warcraft (9.1: Chains of Domination), klasyczne serwery The Burning Crusade, Diablo 2 Resurrected (Remaster), nową klasę/nowe materiały z Diablo 4, prawdopodobnie usłyszymy także o dacie premiery Diablo Immortal, nowym dodatku Hearthstone oraz nowinkach z Overwatch 2.

Tak naprawdę jedynym znakiem zapytania jest nowa mobilna gra. Mówi się, że może to być jakiś Warcraft Pet Game, ale równie dobrze może chodzić o coś zupełnie innego.

Na jakieś inne produkcje raczej nie ma co liczyć, chociaż kto wie – być może Blizzard zaskoczy wszystkich i zapowie coś niespodziewanego.


BlizzCon 2021, a raczej BlizzConline 2021 startuje o 23:00 czasu polskiego. Zaczniemy od godzinnej Ceremonii Otwarcia, potem będzie można zmienić kanał i obejrzeć panele tematyczne dotyczące każdej z gier.

Wszystkie transmisje – od początku do końca – będą darmowe.

TWITCH

YOUTUBE

Zobacz także

6 komentarzy