Blocklords to nowe wysokobudżetowe “grand strategy MMO”. Ruszyła rejestracja

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
5 4852
Blocklords to nowe wysokobudżetowe “grand strategy MMO”. Ruszyła rejestracja

Cytujemy: “Blocklords to pierwsza wielka gra strategiczna MMO z funkcjami strategii turowej, a także strategii czasu rzeczywistego”.

Haczyk? Blocklords będzie działał ze wsparciem NFT, czyli modelu Play-To-Earn.

Mówimy jednak o gierce za duuużą kasę. Producenci Blocklords wydali już miliony dolarów na rozwój gry, a dwa miesiące temu zgarnęli od inwestorów kolejne 15 mln dolarów, z których większość pójdzie właśnie na “dopieszczenie” MMO.

TUTAJ wystartowała wstępna rejestracja do Blocklords, więc istnieje nadzieja, że jesteśmy maksymalnie kilka miesięcy od oficjalnej premiery.

Gra opiera się na czterech podstawowych filarach rozgrywki: FARMA, WALKA, WŁADZA I PODBÓJ. Wyobraź sobie, że rozwój cywilizacyjny Age of Empires spotkał się z bitwą Total War ze zdrową dawką strategii i intryg politycznych Crusader Kings — teraz dodaj odrobinę mechaniki rolniczej Stardew Valley, a wszystko to połączone jedną, w pełni posiadaną przez gracza ekonomią i zaczniesz mieć obraz rozgrywki BLOCKLORDS.

BLOCKLORDS daje graczom pełną swobodę w kształtowaniu własnego dziedzictwa. Każdy wybór dokonany przez graczy będzie miał bezpośredni wpływ na ich postać, ludzi i graczy wokół nich, a nawet samo królestwo!


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube