Blue Protocol czy Throne and Liberty?

Dodany przez guru około rok temu
9 3400
Blue Protocol czy Throne and Liberty?

Blue Protocol oraz Throne and Liberty to jednej z najbardziej wyczekiwanych gier MMORPG na rynku. I tak się składa, że obie zostaną u nas wydane przez tę samą firmę – Amazon Games.

Nasze pytanie brzmi jednak inaczej: na którą z tych gier czekacie bardziej?

Blue Protocol?

Throne and Liberty?

Głosy rozłożyły się mniej więcej po równo, ale ostatecznie to Throne and Liberty wyszło z tej batalii zwycięsko. 54% użytkowników MMORPG.org.pl bardziej interesuje nowego dzieło NCSoftu.

Być może chodzi o to, że o TL (wcześniej Lineage Eternal – chociaż nowa wersja nie ma nic wspólnego z serią Lineage) słyszymy od prawie dziesięciu lat. A może chodzi o grafikę, pełnoprawny open world, masowe PvP, oblężenia zamków i inne ciekawe elementy, które zostaną zaimplementowane w Throne and Liberty.

45% osób jest innego zdania. Dla nich to Blue Protocol brzmi ciekawiej – czy to ze względu na stylistykę anime, bardzo dynamiczny system walki czy funkcje społecznościowe, których będzie tutaj o wiele więcej niż w przypadku Throne and Liberty. 

Blue Protocol zostanie wydany jako produkt Free-To-Play. Nie wiadomo jak z Throne nad Liberty (nie otrzymaliśmy dotąd żadnego potwierdzenia), choć NCSoft zapewnia o braku Pay-To-Win.

***

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube