Blue Protocol ma problemy? Smilegate opóźnia premierę w Korei

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
16 1787
Blue Protocol ma problemy? Smilegate opóźnia premierę w Korei

Blue Protocol nie zostało tak ciepło przyjęte w Japonii, jakby sobie tego Bandai Namco życzyło. Gra zbiera mieszane opinie i na razie nie jest przełomowym MMORPG-iem. Może jednak to kwestia po prostu tamtejszych graczy? Chociaż doświadczenie pokazuje, że jeśli gra nie radzi sobie na rodzimym rynku, to raczej nie osiągnie sukcesu w innych regionach świata.

Smilegate najwidoczniej również podziela obawy co do Blue Protocol, ponieważ przesuwa premierę gry w Korei Południowej. Jako tamtejszy wydawca, bazując na opiniach graczy, podjął decyzję o tym, że MMORPG musi zostać dopracowany, zanim zostanie w pełni wydany. Dlatego 20 maja kanały komunikacji oraz Discord zostaną tymczasowo wyłączone. Zespół skoncentruje się teraz na dopracowaniu produktu i wprowadzeniu odpowiednich poprawek.

Nie oznacza to, że Blue Protocol zostało porzucone. Smilegate nadal zamierza wydać grę Bandai Namco, ale nie wiadomo kiedy. Obiecano natomiast bliską współpracę z deweloperem, aby odpowiednio ulepszyć MMORPG-a. Co z kolei z premierą gry u nas?

Nie wiadomo! Brakuje wieści i konkretów na temat tego, co Amazon planuje zrobić z Blue Protocol oraz kiedy zobaczymy omawianą produkcję u nas. O ile w ogóle zobaczymy! Ptaszki ćwierkają, że w czerwcu nastąpi spore ogłoszenie, ale nie oczekujcie niczego, to przynajmniej się nie zawiedziecie.


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube