Blue Protocol wprowadzi Blitz Lancera, będzie lepszą grą i... Was zbanuje!

Dodany przez PefriX około rok temu
11 2196
Blue Protocol wprowadzi Blitz Lancera, będzie lepszą grą i... Was zbanuje!

Ponoć Blue Protocol zostało ciepło przyjęte w Japonii, chociaż na Reddit nie brakuje głosów krytyki wobec gry. Generalnie jest grindowato, brakuje contentu i nieco zalatuje P2W (gacha wiele osób boli). No i nie wszystkim pasuje ubogi system walki, który o ile na początku wydaje się dynamiczny, tak na dłuższą metę traci. Bandai Namco zamierza jednak zaadresować wszystkie te problemy.

Następna aktualizacja do Blue Protocol wprowadzi np. klasę Blitz Lancer, a nakże masę usprawnień do innych postaci. Ulepszona zostanie jazda na wierzchowcach, gacha będzie bardziej ludzka, a cheaterzy... Im deweloper wypowiedział wojnę na całego.

Blue Protocol ma spory problem z oszustami, korzystającymi z cheat engine dla własnych korzyści. Niemniej ponoć coś zostanie z tym zrobione i sytuacja się uspokoi. Wspomniałem o jeździe na wierzchowcach, to w ramach nowości będzie można na nich zbierać materiały. Gacha z kolei ma dawać więcej szans na lepsze łakocie, otrzyma również mechanikę Pity System.

Pojawi się również nowy dungeon o nazwie Forest of Neverending Rain. Z kolei Blitz Lancer wykorzysta (niespodzianka!) lancę w boju. Klasa ta wyposażona zostanie również w unikalny Sigil Gauge. Jeśli z kolei chcecie pograć w Blue Protocol to poczekajcie aż Amazon uruchomi w tym roku testy. Lub wypatrujcie przyszłorocznej premiery. Grać na japońskiej wersji nie warto, bo Bandai Namco ponownie zaznaczyło, że będzie bez wytchnienia banowało zagranicznych graczy.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube