Bohaterowie Rambo i Szklanej pułapki trafią do Call of Duty Warzone

E1shspowuaiof x

Activision potwierdziło, że szykuje prawdziwą bombę dla graczy Call of Duty: Warzone. 20 maja do gry trafią bowiem bohaterowie filmów z latach osiemdziesiątych. Mowa tutaj o dwóch Johnach – jeden to Rambo, drugi to McClane. Pierwszy występował w serii filmowej Rambo, drugi w Szklanych pułapkach, które oryginalnie nazywały się Die Hard (te fikuśne tłumaczenia!).

Niestety, nie wiemy w jaki sposób obecność obu kultowych bohaterów wpłynie na Call of Duty: Warzone. Deweloperzy nie poinformowali jeszcze o tym, czy Rambo i McClane pojawią się jako skórki do kupienia oraz czy związane z nimi będą specjalne aktywności, czy cokolwiek innego. Możemy jednak spokojnie założyć, że  Activision wykorzysta ich w pełni.

Przyznam szczerze, że gdyby można było wykupić możliwość krzyczenia „Yippee-ki-yay, moth*rfucker!” głosem Bruce’a Willisa to brałbym w ciemno, nawet nie grając w Call of Duty: Warzone.

Brawa należą się dla Activision za zaaranżowanie w fajny sposób teaserów obecności obu bohaterów w grze. Na początku miesiąca na koncie Twitter Call of Duty pojawiły się statystyki gracza Survivorjohn#1009062. Jeden użytkownik rozgryzł wszystkie dane. Okazało się, że statystyki dotyczą pięciu filmów o Rambo. Ciekawostka – wiecie, że John Rambo zabił łącznie 552 osoby?

W przypadku Szklanej pułapki było podobnie. Tym razem mieliśmy gracza Cowboymcclane#0070030 oraz Nakatomi Duct Cleaning. Pozostaje mieć nadzieję, że poza samymi skórkami, Call of Duty: Warzone otrzyma chociaż kultowe bronie, jak P7M13 Johna McClane’a , czy M60 Johna Rambo.

O tym jednak przekonamy się już niedługo, bowiem panowie zawojują Call of Duty: Warzone 20 maja. Ciekawe, czy następny w kolejce będzie Dolph Lundgren. A może Arnold Schwarzenegger lub sam Chuck Norris? Kto wie, kto wie…

Zobacz także

0 komentarzy