Bojkot Tree of Savior i 3-miesięcznego headstartu. Efekt? Twórcy zastanawiają się nad innym rozwiązaniem

Tree

Nie da się ukryć, że wczorajszy post o planach co do premiery Tree of Savior wywołał sporo kontrowersji. Poszło głównie o ten nieszczęsny 3-miesięczny headstart, który osobom z 50 dolarami pozwalał wejść już w następnym tygodniu, podczas gdy reszta czekałaby… do 19 czerwca.

Najpierw były tylko negatywne komentarze. Potem nieśmiałe nawoływania do niekupowania headstartu, następnie specjalna ankieta z jednoznacznymi wynikami ( 63% nie wyda kasy na 3-miesięczny headstart), a na końcu już publiczny bojkot całego planu premiery.

Pomogło, bo parę godzin temu dostaliśmy post twórców, w którym nasz odzew zostanie wzięty pod uwagę, a plany premiery/headstartu najprawdopodobniej ulegną zmianie.

We have been listening to all of your feedback about our sudden announcement. Taking your concerns and constructive feedback into consideration, we have decided to adjust some of our plans. We will provide you with another announcement when final decisions are made as the details of the new plan are still under internal debate.

Możliwe więc, że nie będzie 3-miesięcznego wejścia. Może też zmieni się cena… albo premiera zostanie przyśpieszona. Czekamy na odpowiedź. 

 

Zobacz także

22 komentarzy