"Boty są powszechne w Lost Ark Online". Nowy komunikat Amazonu

Dodany przez guru około 2 lata temu
20 7674
"Boty są powszechne w Lost Ark Online". Nowy komunikat Amazonu

Zostajemy przy Lost Ark Online, ale tym razem chodzi o normalną (rzeczywistą) wersję gry, która od dwóch miesięcy jest dostępna na rynku. 

Na najnowszym komunikacie (TUTAJ) Amazon porusza najbardziej palące kwestie + zapowiada Roadmap, który pokaże czarno na białym, jakie nowości zmierzają do gry.

Mapa drogowa

Mapa drogowa zapewni zapowiedź nadchodzących klas, rajdów, kontynentów i innych aktualizacji, które zamierzamy opublikować w naszych kwietniowych i majowych comiesięcznych aktualizacjach zawartości.

Trudności w honowaniu

Słuchamy opinii dotyczących systemu honowania i wprowadzimy do gry więcej materiałów do honowania, aby pomóc rozwiązać niektóre z tych problemów. Nadal monitorujemy opinie graczy i dane dotyczące postępów w zakresie szlifowania; niektórzy gracze już zaczęli dzielić się swoimi doświadczeniami w wątkach na forum i jest to mile widziane. Znalezienie wygodnej drogi może zająć trochę czasu, ale mamy już plany wprowadzenia dodatkowych wydarzeń, mechanik i nie tylko, aby pomóc graczom w osiągnięciu coraz wyższego Gear Score.

Boty

W zeszłym tygodniu wprowadziliśmy nowe systemy pomagające w walce z botowaniem. Chociaż boty wciąż są powszechne w Lost Ark, możemy poinformować, że zauważyliśmy pewną poprawę liczbie botów widzianych w grze.

Jedna z tych zmian obejmowała system zapobiegania botom i nieuczciwym zakupom. Nie będzie to miało wpływu na graczy, którzy mają konto Steam w dobrej kondycji i spełnili wymóg niewielkiego zakupu wymaganego do korzystania z systemów społecznościowych Steam lub dokonali zakupu w Lost Ark za pośrednictwem Amazon lub Steam. Konta, które nie osiągnęły tego statusu „Zaufanych” za pośrednictwem Steam lub Lost Ark, będą miały ograniczony dostęp do niewielkiej liczby systemów społecznych i ekonomicznych.

Pierwszy sezon Competitive Proving Grounds

Rozpoczął się 1. sezon Competitive Proving Grounds! Jesteśmy podekscytowani liczbą graczy, która weszlła na Arenę. Chociaż zaczynamy od oryginalnych poziomów rankingowych z koreańskiej wersji gry jako punktu odniesienia, oto kilka zmian, które wprowadzimy, aby pomóc ulepszyć nasz pierwszy konkurencyjny sezon PvP:

Nowi gracze rozpoczną swój sezon na początku srebrnej rangi, tak jak w obecnej koreańskiej wersji Lost Ark. Przyznamy jednak “nadwyżkę” do 250 MMR, aby pomóc graczom, którzy już rozpoczęli swój sezon przed jego wprowadzeniem. Chcemy również, aby wszyscy wiedzieli, że zespół będzie dostosowywał rangi sezonu 2 w oparciu o wyniki sezonu 1.

Dodatkowo, ze względu na liczbę aktywnych graczy w PvP, rozszerzamy rangę mistrzowską do 200 graczy.

Skiny

Istniejące skórki w koreańskiej wersji zostały wydane przed niektórymi klasami, co wymagało czasu na opracowanie grafiki i opracowanie modeli ze skórkami dla nowszych klas i specjalnej broni, która im towarzyszy. W rzeczywistości niektóre z tych prac dla nowszych klas wciąż wymagają szlifów.

Chociaż wydajemy skórki szybciej niż pierwotnie pojawiły się w Korei, rozumiemy, że nie mamy szerokiej biblioteki skórek do wyboru, jak to ma obecnie miejsce w innych regionach.

Bezpieczeństwo konta

Ostatnio zaobserwowaliśmy niewielką liczbę graczy, która została zbanowani z powodu kupowania kluczy Steam za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich. Rozumiemy, że oferty mogą być kuszące, ale chcemy podkreślić, że zakupy przez osoby trzecie nigdy nie powinny być uważane za bezpieczne. Niezależnie od tego, co twierdzi witryna, wiele kluczy Steam sprzedawanych na tego rodzaju witrynach jest wynikiem nieuczciwych zakupów — nie chcesz ryzykować wymiany fałszywych kluczy na swoim koncie, ponieważ gdy zostaną odkryte i unieważnione, spowoduje to, że Twoje konto zostanie usankcjonowane. Jedynym oficjalnym sposobem dokonywania zakupów na konto Lost Ark jest korzystanie z Steam lub Amazon.


20 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube