Brak P2W i brak Auto-Combat. Rozmawialiśmy z twórcami Tarisland

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
44 4865
Brak P2W i brak Auto-Combat. Rozmawialiśmy z twórcami Tarisland

Jako jedyna ekipa z Polski mieliśmy okazję porozmawiać a tak naprawdę zadać kilka pytań twórcom Tarisland. Jakby ktoś nie wiedział, Tarisland to ten nowy arcyciekawy MMORPG, który bardzo, ale to bardzo przypomina World of Warcraft.

Nie przedłużając…

 

Czy Tarisland będzie miało klasyczną „świętą trójcę” czy bardziej unikalny system klas?

Gra będzie miała klasyczny system wojownika, maga i kapłana, a każda klasa będzie miała dwie specjalizacje. Pod wpływem run i innych rzeczy każda specjalizacja każdej klasy będzie miała unikalne metody i zdolności wyjściowe umiejętności.

Czy Tarisland w naszym regionie będzie się jakoś znacząco różnić od chińskiej wersji?

Globalna wersja „Tarisland” będzie miała taką samą zawartość jak wersja chińska, ale niektóre obszary mogą mieć niewielkie zmiany w ustawieniach graficznych ze względu na lokalne przepisy i regulacje.

Czy będzie funkcja automatycznej walki?

Nie będzie funkcji automatycznej walki.

Mówisz o braku P2W? Czy to znaczy, że w sklepie znajdziemy tylko przedmioty kosmetyczne?

Tak, oficjalna polityka Tarisland nie polega na bezpośredniej sprzedaży przedmiotów o wartościach liczbowych, z wyjątkiem uzyskiwania ich z lochów, rajdów, zadań itp. Gracze mogą również nabywać przedmioty/towary o wartościach liczbowych poprzez handel w grze, internetowy dom aukcyjny . Mają możliwość określenia ceny każdego elementu w grze.

Ile rajdów będzie w dniu premiery? Czy będą wyzwaniem dla graczy? Ilu graczy będziemy potrzebować, aby je wyczyścić?

W początkowej wersji będą 1-2 drużynowe lochy, obejmujące 6-8 drużynowych bossów. Lochy drużynowe będą miały różne poziomy trudności, takie jak normalny, heroiczny itp., które są związane z siłą graczy. Najsilniejsza drużyna powinna być w stanie wyczyścić lochy drużyny o normalnym poziomie trudności w ciągu 1-2 tygodni. Poza tym oczyszczenie drużynowych lochów nie jest ostatecznym celem. Lochy drużynowe będą również zawierać dodatkowe trudniejsze sposoby gry, takie jak niepokonanie wszystkich członków przez bossa / ignorowanie mechanizmu reakcji bossa, aby wprowadzić bossa w specjalny tryb oczyszczenia lochu i innych wyzwań trudności związanych z osiągnięciami.

Jak będą tu działać sezony? Czy co 3-4 miesiące będziemy zaczynać przygodę od zera?

Mówiąc ściślej, „sezon” Tarisland różni się od typowych sezonów. Chodzi raczej o aktualizację rozgrywki, limity poziomów, nowe mapy, nowy sprzęt, nowe talenty itp. w postaci nowych dodatków - i nie, nie ma potrzeby rozpoczynania przygody od początku.

Co z craftingiem?

„Tarisland” posiada pięć life professions – kowalstwo, alchemię, krawiectwo, jubilerstwo i rzemiosło podczas etapu CBT. W przyszłości będziemy poszerzać tę listę np. o wędkarstwo.

W jakich językach będzie dostępny Tarisland?

Obecnie obsługuje język angielski, chiński uproszczony i chiński tradycyjny, w późniejszym czasie mamy zamiar dodawać kolejne języki. Priorytetem jest niemiecki, rosyjski, portugalski i hiszpański.

Dzięki “Sildu”

W miniony wtorek Tarisland zakończył Closed Betę. Planowane są jednak kolejne testy z większą ilością zaproszonych graczy. Rejestrujcie się na oficjalnej stronie… 

https://tarisglobal.com/


44 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube