Brawlhalla daje 1 320 000 dolarów do puli nagród w turniejach

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
1 1431

Brawlhalla to taki niemedialny tytuł, który zazwyczaj się pomija. Odnoszę wręcz wrażenie, że mało kto podchodzi poważnie do tej niepozornej produkcji. Mimo to, radzi sobie ona wyśmienicie! Na samym Steamie ma regularnie ponad 15 tysięcy graczy, a w porywach nawet i 27 tysięcy. Produkcja dostępna jest za darmo, więc warto dać jej szansę, zwłaszcza, gdy lubicie bijatyki.

Kto wie, może Brawlhalla spodoba się Wam na tyle, że weźmiecie udział w zawodach? Zwłaszcza, że w tym roku deweloperzy postanowili rzucić sporą pulą nagród na turnieje – mowa o 1 320 000 dolarach! Twórcy podkreślają przy tym, że to najwyższa pula nagród w historii bijatyk, ale należy podkreślić, że nie dotyczy ona jednych tylko zawodów. Chodzi o cały, siódmy sezon, który rozegra się w 2022 roku.

W ramach tego sezonu Brawlhalla rozegra zawody Omen Oasis Championship, Crew Battle Invitational, Midseason, oraz po raz pierwszy Japan Invitational. Te cztery turnieje będą miały pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów. Finałowe mistrzostwa, World Championship, będą miały pulę nagród o wysokości 500 tysięcy dolarów. Pełną rozpiskę znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube