Brazylia goni Polskę. Coraz więcej 2000-levelowych graczy w Tibii

Dodany przez guru 3 miesiące temu
6 6227
Brazylia goni Polskę. Coraz więcej 2000-levelowych graczy w Tibii

“Goraca” (Pamela) i “Bobeek” (Robert) wciąż pozostają najlepszymi i najbardziej utytułowanymi graczami w Tibii…

… jednak gdy spojrzeć na to z szerszej perspektywy, to niestety sytuacja nie wygląda już tak kolorowo. W rankingu TOP15 mamy aż dziesięciu przedstawicieli Ameryki Południowej, czyli de facto przedstawicieli Brazylii, bo to oni – oprócz Polaków – są trzonem tibijskiej społeczności.

Właśnie wczoraj kolejny Brazylijczyk – “Wedzy” – osiągnął magiczny 2000 level.

Na szczęście przewaga “Goracej” i “Bobka” jest bardzo wyraźna i wynosi obecnie prawie 15 miliardów expa nad trzecim i czwartym miejscem. Nasza dwójka mogłaby spokojnie zrobić sobie dwumiesięczne wakacje, a po powrocie wciąż byliby liderami zestawienia.

Ale jak widać nie jest im to potrzebne. Polacy kroczą ku kolejnej granicy 2200 lvl…

**

**

A co z innymi Polakami? Czy “Goraca” i “Bobeek” mają następców aka naśladowców? Oczywiście.

Kolejnym Polakiem na liście jest “Neggiok” z 1961 poziomem doświadczenia (gra na tym samym serwerze, co nasza wirtualna/realna parka).

W TOP15 jest też Pan “Blizu”, który nazywał się wcześniej… “Boski Marcinek”. Zmienił nick, ale pozostał w najlepszej polskiej gildii na serwerze “Monza”, więc stąd wiemy, że to nasz rodak.

Przypominamy, że Tibia nie ma maksymalnego poziomu doświadczenia. Możemy tutaj expić i zdobywać levele w nieskończoność (czyt. do zamknięcia gry).

 


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube