Broken Ranks - piękny polski MMORPG zaprasza do beta testów

4

Mamy dla was kilka ekscytujących wiadomości z obozu Broken Ranks – czyli nowego polskiego MMORPG, który ma szansę wybić się na rynku i stać się naszym towarem eksportowym na świat.

Po pierwsze, w dniach 14-30 maja odbędą się kolejne beta testy. Tym razem dedykowane zarówno weteranom produkcji, jak i “świeżym” graczom, którzy nigdy nie mieli do czynienia z Taernem.

Po drugie, wystartowała nowa odświeżona witryna gry, która – oprócz podstawowych informacji o grze czy fabule – posiada możliwość zapisania się do Closed Bety.

Wystarczy zostawić emaila i potwierdzić rejestrację (poprzez aktywowanie linku z wiadomości)

https://www.brokenranks.com/

UPDATE: proponujemy także śledzić social media Broken Ranks, bo w najbliższych dniach będą tam rozdawane dodatkowe kody.

Po trzecie, otrzymaliśmy nowy trailer Broken Ranks (stworzony w iście amerykańskim stylu), który rzeczywiście zachęca do wypróbowania gry zarejestrowania się do bety.

Po czwarte, poznaliśmy oficjalne logo polskiej produkcji. Minimalistyczne, stylowe… ładne.

Po piąte, łapcie masę nowych screenshotów, które dowodzą niesamowitego kunsztu Broken Ranks. Powoli zaczynamy rozumieć, dlaczego produkcja gry trwała tak długo. Wrocławskie studio Whitemoon chciało być po prostu pewne, że dostaniemy jak najładniejszy i jak najbardziej stylowy tytuł. 

Zobacz także

18 komentarzy