Broken Ranks ruszył z Closed Betą. Polski MMORPG, który ma szansę na wielki sukces

Broken

Trudno w to uwierzyć, ale tworzony od trzech, czterech, pięciu, sześciu lat Broken Ranks właśnie startuje z Closed Betą.

Nie, to nie jest Prima Aprilisowy żart.

Dzisiaj, 15 marca, rozpoczyna się pierwsza część zamkniętych beta testów. To milowy krok w rozwoju gry oraz namacalny dowód, że Broken Ranks rzeczywiście pojawi się (w niedalekiej przyszłości) na rynku.

Jak się dostać do CBT? Nijak, pierwsza faza jest skierowana do najbardziej “zaufanych” użytkowników, którzy przez ostatnie lata pomagali udoskonalać projekt. Zaproszenia zostały już wysłane, ponadto każdy z uczestników musiał podpisać klauzulę poufności, więc – jeśli nie nastąpi żaden wyciek – raczej nie dostaniemy żadnego materiału z wewnątrz.

Closed Beta #1 potrwa dwa tygodnie. Potem nastąpi zamknięcie serwerów i analiza zgromadzonego feedbacku.

Na waszym miejscu skupiłbym się na CBT2 lub CBT3. Tutaj szansa zgarnięcia wejściówki będzie dużo większa. 

W Closed Beta II wezmą udział mniej doświadczeni, świeży gracze, którzy pomogą nam poszerzyć wizję i spojrzą na świat Broken Ranks z odmiennej perspektywy. Do składu testerskiego dołączą dodatkowo osoby, które posiadają kody do bety oraz gracze zagraniczni.”

“Faza trzecia Closed Bety to połączenie wszystkich grup graczy, czyli od nowicjuszy, przez średniozaawansowanych i aż do hardkorowców, “starych wyjadaczy”.

Po CBT dostaniemy Open Betę (dostępną dla wszystkich), a następnie faktyczną premierę gry. Kiedy dokładnie? Trudno powiedzieć, ale na pewno jesteśmy już bliżej niż dalej. 

***

Broken Ranks to nowy polski cMMORPG nazywany także Taern 2 lub Taern 3D, którego ma cechować mroczna dojrzała fabuła, inspirowana słowiańską mitologią, kulturą oraz historią. Gra pojawi się na PC (klient), via www, Android oraz iOS.

Nie chcemy zapeszać, ale to może być pierwszy MMORPG Made in Poland, który odniesie (duży) międzynarodowy sukces. 

Zobacz także

18 komentarzy