Burning Crusade Classic dostaniemy na Dzień Dziecka?! Blizzard przypadkiem ujawnia datę

1qyjjgno3li61

Blizzard już kilkukrotnie ujawnił przypadkiem daty różnych wydarzeń związanych ze swoimi produkcjami. Nie wiadomo ile w tym było faktycznych przecieków/błędów człowieka, a ile PR-owych zagrań. Tym razem dzięki informacji z Battle.net dowiadujemy się, że Burning Crusade Classic wystartować ma 1 czerwca, czyli na Dzień Dziecka.

Zanim jednak zakrzykniecie z radości to mała uwaga – informacja o premierze 1 czerwca została wybitnie szybko zdjęta z Battle.net. Do tego nikt jej ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył. Biorąc pod uwagę, że aktualnie klasyczna wersja The Burning Crusade jest w becie, tak rychła premiera nie jest aż tak prawdopodobna.

Gracze zakładają, że ten wyciek to po prostu stara informacja o premierze dodatku do World of Warcraft Classic, która nie została zdjęta z systemu. Społeczność wątpi bowiem, aby Burning Crusade Classic pojawił się 1 czerwca. Najprawdopodobniej wtedy otrzymamy co najwyżej pre-patch do tego rozszerzenia, ale nic więcej.

Z tego powodu powyższe informacje traktujcie z odpowiednim dystansem. Może się bowiem okazać, że 1 czerwca World of Warcraft Classic niczego nie otrzyma i przyjdzie nam dłużej poczekać na Burning Crusade Classic. Niemniej jedno się nie zmienia – Blizzard chce wypuścić klasyczny dodatek w tym roku i to w takim czasie, aby nie koligował z nowym patchem do Shadowlands.

Źródło tych wieści znajdziecie tutaj.

Zobacz także

10 komentarzy