Burning Crusade Classic już w maju?! Poszlaki wskazują na datę pre-patcha

Maxresdefault

Tegoroczny BlizzCon, a raczej BlizzConline nie obfitował w wielkie informacje i raczej nie był w żaden sposób zaskakujący. Czy to źle? Niekoniecznie, przynajmniej wiemy, czego możemy spodziewać się po Blizzardzie w roku 2021. Problem w tym, że deweloperzy nie dali żadnych, konkretnych dat, więc nie wiadomo na kiedy można spodziewać się istotnych premier. Być może jednak jedną już poznaliśmy!

Sporo osób czeka na Burning Crusade Classic. Zakładano, że kontynuacja World of Warcraft Classic pojawi się dopiero latem, ale ostatnie zaktualizowane informacje w plikach gry (strings) wskazują, że w maju powoli rozpocznie się ofensywa Outlands.

Podobno 18 maja 2021 roku pojawi się pre-patch do The Burning Crusade. Nie będzie to premiera klasycznego dodatku, a jedynie aktualizacja wprowadzająca. Doda ona sporo nowości, w tym zmiany w levelowaniu (będzie szybciej) oraz zmiany klasowe. Pojawią się również dwie rasy: Draenei po stronie Przymierza wraz z klasą szaman oraz Blood Elfy u Hordy, dodające klasę paladyn.

Warto jednak brać pod uwagę, że nie są to potwierdzone informacje. Blizzard jeszcze niczego nie ogłosił. Może okazać się, że będzie to jedynie start możliwości klonowania naszej postaci z World of Warcraft Classic do Burning Crusade Classic. Trzeba o tym pamiętać, zanim zaplanuje się wolne na 18 maja, aby potem nie było niespodzianki.

Zobacz także

6 komentarzy