Buy2Play + przedmioty kosmetyczne. Tak będzie zarabiało Diablo 4

Dodany przez guru 8 miesięcy temu
28 9787
Buy2Play + przedmioty kosmetyczne. Tak będzie zarabiało Diablo 4

Po tym co Blizzard zafundował nam w Diablo Immortal (bezkresne Pay-To-Win + ograniczenia rozgrywki dla darmowych użytkowników), pojawiło się sporo obaw co do przyszłej monetyzacji Diablo 4.

Ale chyba niepotrzebnie się martwimy. Najnowszy Tweet Adama Fletchera – Global Community Leadera dla serii Diablo – uspokaja wszystkich fanów “diabełka”.

D4 wychodzi jako pełnopłatna gra stworzona wyłącznie dla odbiorców na PC/konsoli. Gra jest ogromna i po premierze będzie mnóstwo treści dla wszystkich graczy. Płatna zawartość opiera się na opcjonalnych przedmiotach kosmetycznych i ewentualnie pełnych rozszerzeniach. Wkrótce udostępnimy więcej informacji!

Blizzard zamierza tutaj zarabiać poprzez sprzedaż egzemplarzy + przedmiotów kosmetycznych + ewentualnych dodatków w przyszłości.

A Item Shop? Niestety obecny – tak sugeruje nowa oferta pracy dla Product Managera D4, który będzie odpowiadał właśnie za zarządzanie wirtualnym sklepikiem w grze. 

“Odegrasz kluczową rolę w zarządzaniu sklepem w Diablo IV dla milionów graczy na całym świecie. Ponieważ jest to kluczowy element strategii dotyczącej zawartości sezonowej w Diablo IV, będziesz czubkiem włóczni, planując harmonogram publikacji zawartości, konfigurując produkty za pomocą naszych wewnętrznych narzędzi i współpracując z interesariuszami z różnych dyscyplin, aby zapewnić regularne aktualizacje sklepu przez cały sezon. Ponadto będziesz dążyć do ciągłego doskonalenia procesów i zachęcania do najlepszych praktyk.

Diablo 4 ma się ukazać do czerwca 2023 roku.


28 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube