Był szefem w Blizzardzie, teraz będzie szefem w firmie od Allods Online

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
3 2820
Był szefem w Blizzardzie, teraz będzie szefem w firmie od Allods Online

W ostatnich kilkunastu miesiącach z Blizzard Entertainment (czy jak kto woli z Activision-Blizzard) odeszło kilkadziesiąt osób pełniących tam ważne lub bardzo ważne stanowiska.

Jedną z nich był Pan Philippe Sauze, który przez ostatnie trzy i pół roku (marzec 2018 – wrzesień 2021) był szefem Activision-Blizzard na rynek EMEA (EMEA to skrót od Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki).

Teraz będzie pełnił podobną funkcję, ale już w firmie MY.GAMES. Pan Sauze został szefem na całą Europę, gdzie będzie odpowiedzialny za rozwój korporacji na Starym Kontynencie oraz – cytat - “przyczyni się do poprawy jej obecności na arenie międzynarodowej”.

Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do MY.GAMES jako szef Europy i czuję się ogromnie zmotywowany nowym wyzwaniem. Firma zaangażowała mnie w realizację kluczowego celu strategicznego, jakim jest rozwój europejskiego oddziału i wzmocnienie globalnej pozycji MY.GAMES. Biuro w Amsterdamie już teraz zajmuje się produkcją gier – w tym wydawaniem, lokalizacją i obsługą gier w regionie – i będzie to wielki zaszczyt budować, wprowadzać innowacje i rozwijać się na tym fundamencie.

Powodzenia!


MY.GAMES, czyli tak naprawdę My.com, to bardzo doświadczona firma, która dostarczyła na rynek wiele tytułów z naszego gatunku. Na przykład:

  • Warface
  • Revelation Online
  • Conqueror’s Blade
  • Armored Warfare
  • Skyforge
  • Allods Online

Teraz liczymy oczywiście na jeszcze więcej gier.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube