Call of Duty: Modern Warfare bez lootboksów, ale z Battle Passem

Apps.1926.67185831113154542.823e899c d262 40a0 91f6 eee04bdc3713

Na oficjalnym blogu Activision pojawił się post przedstawiający podejście do zawartości popremierowej, jakie będzie obowiązywało dla Call of Duty: Modern Warfare. Jeśli jesteście zatem głodni szczegółów, to zwyczajnie zapraszam tutaj.

Z drugiej strony, gdy chcecie po prostu skrótowiec, bo [Tl;DR] to zapraszam poniżej. Znajdziecie w miarę krótkie streszczenie najważniejszych faktów na temat nowego systemu zawartości popremierowej:

  • Do gry zostanie wprowadzony system Battle Pass, nie loot boxy
  • Całość funkcjonalnej zawartości, która ma wpływ na balans gry, jak podstawowe bronie i dodatki do nich, będzie odblokowywana po prostu poprzez granie w grę.
  • Nowy system Battle Pass pozwoli graczom widzieć zwartość, którą zdobywają lub kupują. Zostanie on uruchomiony synchronicznie z nowymi, popremierowymi sezonami, dzięki czemu będzie można odblokować nową zawartość w stylu Modern Warfare dopasowaną do każdego sezonu.
  • Wraz z nowym systemem Battle Pass, gracze będą mogli zdobywać punkty COD poprzez granie w grę.
  • System Battle Pass będzie się składał z zawartości darmowej i premium. Nowe bronie podstawowe będą zdobywane poprzez rozgrywkę, po prostu podczas gry w Modern Warfare. Funkcjonalne dodatki do broni podstawowych będzie można również odblokować przez rozgrywkę, jak podczas testów beta gry,
  • Battle Pass oraz sklep w grze będą składały się z różnorodnej zawartości kosmetycznej, która nie wpływa na balans gry.

Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.

Zobacz także

4 komentarzy