Call Of Duty: Modern Warfare zapowiada betę i opowiada o multiplayerze dla nawet 100 osób

Dims

Activision wraz z Infinity Ward pokazało zupełnie nowe uniwersum „Multiplayer” Call of Duty: Modern Warfare wszystkim graczom, prezentując elektryzujący  zwiastun premierowy tego trybu. Call of Duty: Modern Warfare, mające się ukazać na całym świecie 25 października, zjednoczy fanów akcji z perspektywy pierwszej osoby, fanów serii oraz graczy o wielu różnych gustach w jednym, definitywnym środowisku rozgrywki wieloosobowej. Tak przynajmniej wynika z informacji prasowej.

Gracze mogą wejść do nowych przestrzeni rozgrywki, które tworzą na nowo Multiplayer Call of Duty – od szybkich pojedynków 2v2 na bliski dystans w trybie Gunfight, przez tradycyjny Multiplayer 6v6, tryby wspierające potyczki 10v10 i 20v20, do map i bitew o dużej ilości graczy, takich jak zupełnie nowy tryb Ground War o epickiej skali, wspierający więcej niż 100 graczy jednocześnie. A to dopiero początek dla fanów Modern Warfare.

Dzięki całkowitemu przerobieniu systemu broni oraz największej liczbie dostępnych wyborów w historii Call of Duty, gracze będą mogli przygotować swoich operatorów w trybie Multiplayer na każdy rodzaj starcia – co wspomogą także bezprecedensowe możliwości indywidualnego dostosowania i modyfikacji nowego systemu Gunsmith.

Modern Warfare cechuje się najwyższej jakości warstwą wizualną, autentycznym udźwiękowieniem, realistycznym odrzutem i balistyką broni na przestrzeni całej zawartości gry. Dodatkowo nowe mechanizmy rozgrywki – w tym penetracja pocisku, montaż stacjonarny broni, wyważanie drzwi oraz nocne mapy Mulfiplayer z obsługą noktowizorów – pozwalają na niesamowite zagrania taktyczne.

Fani mogą zamówić grę przedpremierowo już teraz, dzięki czemu zyskają wcześniejszy dostęp do bety Modern Warfare:

Ekskluzywna beta PlayStation 4

  • 12-13 września (wczesny dostęp PlayStation 4)
  • 14-16 września (otwarta beta PlayStation 4)

Beta z testem crossplayu

  • 19-20 września (wczesny dostęp PC oraz Xbox One; otwarta beta PlayStation 4)
  • 21-23 września (otwarta beta PlayStation 4, PC, Xbox One)

Światowa premiera Call of Duty: Modern Warfare  jest przewidziana na 25 października na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. W pełni zoptymalizowana wersja PC stworzona w partnerstwie z Beenox będzie dostępna ekskluzywnie poprzez Blizzard Battle.net.

No dobra, a teraz poza tą PR-ową gadką – ktoś z Was jest w ogóle zainteresowany tematem? Czy raczej odpusćiliście sobie Call of Duty i jego multiplayter?

Zobacz także

10 komentarzy