Champions Online: DARMOWA wersja już 25 stycznia!!

Dodany przez guru prawie 13 lat temu
23 7273

Panie i Panowie, gracze i graczki. Obcisłe majtki Superbohaterów, długie peleryny, maski i włosy na żelu przywdziejemy już 25 stycznia. Wtedy właśnie startuje DARMOWA wersja – Champions Online – płatnego dotąd MMORPG, którego akcja dzieje się w świecie herosów.

Dostęp do zabawy otrzymają wszyscy chętni gracze, jednak nie należy się spodziewać równej i uczciwej gry. Ci uzytkownicy, którzy zechcą wyłożyć troszkę dolarów na Champions Online, dostaną w zamian dodatkowe Adventure Packi, unikalne stroje i dostęp do przedmiotów z C-Store.

Możemy też pójść na całość i zakupić Gold Status, który da nam nieograniczony dostęp. Taki przywilej kosztuje jednak... $14,99 MIESIĘCZNIE. Świat Superbohaterów wcale nie oznacza unikalnych klas, a wręcz odwrotnie. Pod egzotycznymi nazwami kryją się typowe i znane z większości MMORPG postacie. Siłacze, Magowie, Soldiery... Jednym z kluczowych elementów ma być możliwość charakteryzacji swojego bohatera według swoich upodobań. Ograniczeniem ma być tylko wyobraźnia gracza.

Więcej informacji na oficjalnej stronie gry.


23 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube