Chatka kłusownika ma Was zachęcić do polowania w Last Oasis

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
1 1665

Last Oasis w końcu otrzymuje coś, co wzbudziło moje zainteresowanie. Do tej pory większość aktualizacji koncentrowała się na dodaniu go jak największej ilości maszyn kroczących. Rozumiem, że to główna atrakcja tytułu, niemniej przydałoby się pewne urozmaicenie. Przybywa ono do gry w formie chatki kłusownika, czyli Poaching Hut. Jak to działa?

Zbieracie materiały, tworzycie projekt, a następnie ustawiacie gdzieś na otwartej przestrzeni Poaching Hut. Po co? Chatka zbiera bonus do harvestingu z okolicy, dzięki czemu w szybki sposób zaopatrzycie się w surowce z okolicy. Wystarczy bowiem, że inni gracze będą cokolwiek zbierali, a Wy z tego tytułu otrzymacie fanty. Sytuacja wygląda jeszcze lepiej, gdy jakiś klan przejął oazę, a Wy rozstawicie się ze swoją chatką kłusownika w okolicy.

Należy jednak uważać, bowiem budowlę trzeba postawić na otwartej przestrzeni, a do tego chatki długo nie da się bronić. Trzeba zatem rozsądnie ją umiejscawiać i planować swoje ruchy, aby nie zostać za szybko złapanym na gorącym uczynku.

Szczegóły znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube