Chcecie przetestować nową aktualizacje do Conan Exiles?

Dodany przez Sildu 10 miesięcy temu
1 2373
Chcecie przetestować nową aktualizacje do Conan Exiles?

Jesteście chętni przetestować nową dużą aktualizację do Conan Exiles? Będzie ona największą i najbardziej rewolucyjną aktualizacją w historii gry. Wprowadzi sporo rzeczy i przebuduje dotychczasowe funkcje gry.

Nowy dodatek aktualizacja nazywa się „Age of Sorcery” i wprowadzi magiczne klasy, oczywiście takie, aby wszystko było zgodne z uniwersum Conana Barbarzyńcy. Sama magia została podzielona na trzy części, rytuały, alchemia oraz czarowanie i to wszystko podzielone na 5 różnych szkół. Jednak uważajcie, używanie potężnych czarów i pogłębianie wiedzy równa się z możliwością korupcji naszej postaci.

Wprowadzony zostanie całkowity revamp statystyk oraz perków postaci. System budowania zostanie przebudowany i pojawi się tryb creative. Do tego nowe specjalne wydarzenia, generujące się na mapie, osoby, które podejmą wyzwania, zostaną dobrze nagrodzone.

To nie wszystko. Conan Exiles powiększy się o przepustkę bojową oraz otrzyma item shop, który według twórców będzie fair i znajdziemy tam jedynie przedmioty kosmetyczne, niewpływające w żaden sposób na rozgrywkę. Dodatkowo pojawi się system transmogu i będziecie mogli nadać swojej postaci nowych wygląd.

Zapraszam tutaj, gdzie dowiecie się jak wziąć udział w testach i poznacie więcej szczegółów na temat samej aktualizacji. Premiera jeszcze w tym roku.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube